bugün

entry'ler (168)

seri eksi oy veren ibne başlığını eksileyen ibne

sözlük ne kadar da güzel söyledin öyle ibne diye . adı üzerinde ibnedir.

maç saatinde odaya jartiyerle giren sevgili

maçı iptal edip, sevgilisini kendisine yöneltendir. bir erkeği maç zevkinden mahrum etmiştir, tebrikler.

hoşlanılan kızın face de fotoğraflarını gizlemesi

ya çirkindir ya da namusludur.

insanın büyüdüğünü anladığı an

ilk defa ufacık bir yavrudan "baba" kelimesini duyduğu andır.

parmak arası terliği çorap ile giymek

gerizekalılıktan başka bir şey değildir. ayrıca değişik bir fantazidir.

cem yılmaz vs şahan gökbakar

cem yılmaz, komedinin bir sanat olduğunu ve bunu güzel bir şekilde insanlara aşılayan tiptir. şahan gökbakar, komedinin sadece insanları güldürmek amaçlı olduğuna inanan ve ırzına geçen bir vatandaşımızdır. tartışmaya kapalı olarak cem yılmazı tercih ediyorum. asla ve asla yaptığı işin ciddiyetinden ayrılmamıştır. şahan gökbakar ise çoğu filmlerinde küfürleri ile insanları güldürmeye çalışmıştır. şunu da belirtmek isterim ki ben bu başlığı komedi bakımından ele aldım ve açıklamaların bu yöndedir.

öpüşürken görüp ters ters bakan teyze

zamanında kimseyle öpüşmemmiş, kıskanç bir teyze modelidir.

erkekler ikiye ayrılır

ve maç yaparlar.
not:tamam vurmayın, gidiyorum.

farklı olanı dışlamak

şereften yoksun kalmış insanlardan beklenen davranıştır.

dünyanın en uyumsuz ikilisi

içki-hurma.

apo peygamberimdir

bunu söyleyenin insanlığından, hatta insanlığı bir kenara bırakalım insan olduğundan şüphe duyulması gereken sözdür.

mutlu rolü yapmak

sevdiklerinin seni mutsuz görüp üzülmesini engellemek amacı ile sergilenen davranıştır.

güzel kızların da sıçıyor olduğu gerçeği

onlarında insan olduğunun kanıtıdır.

intihar etmek istemenin en büyük nedeni

aile tarafından dışlanmak, sevgi görmemek, hor görülmektir.

derste karikatür çizmek

her yiğidin harcı değildir.

manken gibi kız arkadaşı olan insan

fazla söze hacet yoktur, şanslı insandır.

eski sevgiliyi düşünerek sevişmek

yeni sevgilisinden hoşnut olunmamış, eski sevgilinin kıymetinin anlaşılıp pişmanlık duygusu içerisinde sevişme durumudur.

kendine zarar vermek

hayattan bıkkınlık, sevgi görmeme, acı bir kayıp sonunda acı çekmeye meğilli olma durumudur. hayat tecrübesidir.

hayko cepkin

harika bir insandır. rockın kralı olarak bilinir. sözleri kimi zaman düşündürür kimi zaman da çok güzel öğütler verir. sesiyle insanları dinlendirir. kendine has bir saç ve giyinme tarzı vardır. ilahisi vardır ve mükemmeldir. bir şey daha eklemek istiyorum çok bilgilidir ve her soruya verecek bir cevabı vardır neredeyse.

plajda namaz kılmak

gayet normal bir durumdur. müslümanın yer ve mekan uygun olduğu taktirde namaz kılması caizdir.