bugün

sevdiği entry'ler

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

evet ben yaptim ve sizinde yapmaniz icin hicbir neden yok. bu surec bol sabir ve irade gerektiriyor.

aylardan temmuz sicak bir yaz gunu amcaoglumun dugunu vardi. ne olduysa o gun oldu boyum 1.80 kilom 95. son giydigim takim elbise kardesimin sunnetindeydi 2014 senesinde bir kere giyip birakmistim yine onu giyerim hesabina alisveriste yapmamistim. odama girdim takimi cikardim gomlegi sirtima cektim evet sadece sirtima cekebilmistim dugmelerini kapatamiyordum. aman tanrim ne olmus bana dedim aynaya bakarak kendi kendime evet o gune kadar cevremden cok kilo aldin az dikkat et uyarilari gelmisti ama ben hepsine kulak tikayip her gece 5 6 bira gecesinde 1 butun ekmek kokerec gomen insandim. abur cuburu saymiyorum bile.. o gunu bir sekilde atlattim yeni elbise falan derken ertesi gun tekrar gectim aynanin karsisina bir daha baktim gobegim cikmis, memelerim ergenlige giren kiz memeleri gibi belirgin. kendimden bu gune kadar ilk o zaman tiksindim iste o an kafama koydum kilo vermeyi.

aylardan temmuz 20 i gosteriyordu işe ilk ekmegi ve sekeri tamamen birakmakla basladim. sabahlari kalkar 3 adet yumurta haslardim 1 ini tam ikisinin beyazini yerdim yaninda bol domates peynir salatalik.
sanirim bunu basarmaktaki tek gayem kendimi 1 kibrit kutusu peynir 3 zeytin gibi kisitlamamakla oldu. kahvaltida ekmek seker haric ne varsa gomdum. oglen yemegini bos gectim her gun yemedim evet nasil dayandin diyebilirsiniz arkadaslar bu isin altin sirrinida veriyorum. bol su icin hem kilo vermekte buyuk rol oynuyor hemde gun icinde gelen ani aclik krizlerini onluyor. yaninda gunde 2 fincan sade kahve ve 2 fincan yesil cayda ictim. evet aksam yemegini en gec 6 da yemeye ozen gosterdim yemektende kastim bol acili corba ve salata. 2 gunde bir corba yerine 200 gram tavuk kirmizi et yedim. ve o saatten sonra kahvaltiya kadar su ve kahveden baska birsey yok. gun icinde en az 3 litre su ictim. su icmek icin susamayi beklemeyin icin durmadan icin ara ara en az 3 litre icin. bunun tek dezavantaji bol bol tuvalete cikarir hem vucudunuz temizlenir hem odem atmis olursunuz.

evet temmuz 20 de 95 kilo olarak basladigim seruvenime ekim 1 de yaklasik 2.bucuk ay gibi bir surede 20 kilo vererek 75 kilo olarak sonlandirdim. spor olarak haftanin 2 3 gunu 1 saat yuruyus yaptim bu kadar.

ha bu surede 3 kezde kacamak yaptim kokerecte gomdum, buyuk boy pizzada, cipste.. bunu yapmaninda vucuda faydasi var vucudu arada sasirtmak lazim.

evet suan 76 kiloyum kilomu nasil koruyorum derseniz buda beslenme aliskanligimi tamamen degistirmekten kaynaklaniyo. gun icinde yedigim ekmek sayisi 5 dilimi gecmiyo. seker kullanmiyorum. abur cubur haftada 1 2 kez tuketiyorum. bol su icmeye ozen gosteriyorum.

yapabilirsiniz arkadaslar yeterki isteyin.

selametle..