bugün

entry'ler (29)

bmw

kocama alacağım en büyük hediye.

eşcinsellik ahlaksızlıktır

bana dokunmayan gay bin yıl yaşasın lütfen.

12 12 12 12 12 de yazarların yaptıkları

işler güçleri izledi.

adriana lima kapıyı kırıp içeri girse yapılacaklar

Bizim celik kapiyi kirabiliyosa pek dokunmam ben o hatuna. Bi cay demler, kankaya baglarim durumu.

mini cooper

almayın aldırmayın, engel olun o insanlara. biri elinizden tutsun, bizim gibi gaze gelip beğenip ertesi güne gidip arabayı alıp sonra 6 ay arabayı satmakla uğraşmayın. parçasıydı, kaskosuydu ömrünüzü çürütür. benim 1 yılım gitti o masraflarla.
he güzle araba, o paraya binebileceğiniz en şekil arabadır. arabayı satsanız dahi "ya onun cooperi vardı zengin olm bu" diye muhabberlerin döneceği kesindir.

sevgilinin arkadaşları

zararsız olanları candır, kankadır, mistir. zararlı olanları boktur, uyuzdur. ki bunlar genellikle bikaç sevgilisi olan insanlardır.

trafik polisine rüşvet verme taktikleri

yaş 12. yer istanbul beykoz. 30 küsür yaşındaki dayımın arabası ile araba kullanama denemelerim sonucunda trafik polisine yakalandıktan sonra dayının aslında bugüne kadar rüşver vermediğini bilmek, babadan kalma alışkanlıkla ruhsatın arasına bi 20 lik sıkıştırmak.
sonrasında dayının "o az diil mi" demesi. polis amcanın ise "tamam bugün akşama kadar gezin tozun buralar sizin" diyerek yoluna devam etmesidir. şimdi böyle yetişen bir bayan olarak yolda 1 kere bile çevirmeye girmedim, alkol muayenesi olmadım, hiç ehliyetim sorulmadı, 1 kere park cezası yedim. o da nazarlık sanırım.

cübbeli ahmet hoca

çıkışını facebookta kutlayan arkadaşlarım var benim.

bir kadını kaybetmenin yolları

paraya boğun ve aynı anda başka kadınlarla onu aldatın. hiç bir şeyine karışmayın. halin hatrını sormayın. sonrasında zaten sizi bırakmıştır. sıkıntı yok.

çamaşır suyu

benim terapi unsurumdur. mis gibi rahatlatır insanı evi şöyle bi temizleyince. sonra bi duş oooh. dünya o zaman daha yaşanılası bi yer olur. bu eylem her misafir evden gidince tekrarlanır. o yüzden eve pek misafir çağırılmaz zira bu da can, bu da bünye.

önünde yürüyen daracık kotlu kıza bakmayan erkek

yanında benim gibi bi eşi/sevgilisi/manitası olan erkektir. "adam"dır kesinlikle evet. bakamaz zaten istese de gözlerini iki göte feda edecek değildir zira canı daha kıymetlidir.

endoskopi

özel hastanede yapıldıktan sonra narkozun etkisi geçtikten sonra hayır yapmadılar sırf para almak için bizi kandırdılar diye hastane yetkilierine söylenmek. narkoz filan kötü şeyler ya. adamlar midene iniyorlar kamerayla. parça neyim alıyorlar. ama ispatlayamıyorsun sonuç olarak. yapmadılarsa yapmadılar yani. kesilen dikilen bi yerin yokki.

samsung

apple'ın eline veren dev Koreliler. mis gibi malları var. hiç bir sorunu yok valla.

beyin takımı

bir reklam ajansı. bakınız http://www.beyintakimi.com.tr

haberin yok ölüyorum

çok acıklı ya. haberin yok ağzıma sıçtın, aşkımdan ölüyorum diyor. çok dertliyseniz, mevsim sonbaharsa, trafik yoksa ve uzun yoldaysanız, yağmur da yağıyorsa kesinlikle intihara sürükler. dinlemeyin. açın Ankaralı Turgut dinleyin. çıstak çıstak eğlenin kafayı kırın.

hesap işletim ücreti

evet Aralık ayı geldi yine çekicekler 75 Te Le mi.

reklam ajansı

brain storming, dekupe, revize, imac, adobe, mailing, konkur, müşteri temsilcisi, gece mesaisi, CMYK, shutterstock, Pop, banner vs.. laflarının havada uçuştuğu, ekmek parası için götü boklu insanların laflarını çekmek zorunda olduğun, arkandan dönen dolapları bildiğin halde ağzını burnunu kıramayacağın mecburen aynı ortamda bulunduğun, çaycısından şöforüne kadar sana trip atabilen, ego tatmini yapmaya çalışan insanların yer aldığı bir yer burası. ama seviyorum ya ben. en azından hayatın sıkıcı değildir.

dekupe

en boktan olanı bi kere alışveriş arabası dekupesidir. her bir telini ayrı ayrı düşünürsek, magic wand da yemiyorsa, maskla filan da olmuyorsa ve illa ki pen tool ile yapıcaksanız kendinize bir sakinleştirici almanızı ve işe o şekilde başlamanızı öneririm. veya bir çırağınız ya da ezik bir eleman varsa ajansta sıkıntı yok her türlü o işi dayarsınız, siz o saatlerde facebooka filan girersiniz. öyle birşey işte. =)

murat boz hayranı kızların liseli olduğu gerçeği

liseliler ne bilim bi justin bieber, bi 1D hayranı filan oluyorlar. Murat boz'u bence o kategoriye sokmamalı.

kısa dönem askerlik

bu poşetlerle dalga geçen uzun dönemler var. cansınız. geçin dalganızı.