bugün

entry'ler (63)

5000 yıllık kürt tarihi

Kaç yıldır var olduklarını bilemiyorum ama varlıklarını trt6 ile ne yazık ki kabullendik.Şimdi sırada ne var diye gerçekten merak ediyorum.Geçenlerde bir televizyon programında söylenen'kürtler bizim azınlığımız değil kardeşimizdir eğer bir topluluğu azınlık olarak görüyorsak onlar bir yolunu bulup çoğunluk olmaya çalışacaklar.'sözünede katılıyorum.

sinir bozucu sorular

Her cümleden sonra ki neden sorusu.

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

Göğüsleridir ;çünkü bir erkek erkadaşım 3 sene boyunca aynı sınıfta okuduğu kızın yeşil gözlerinden değil büyük göğüslerinden konuşmuştur.

öğrenci evinde yaşamak

3kişi tutuğun evde 10 kişi oturmak.
Sabahlara kadar uyumamak.
Hiçbirşeyin doğru gitmediği halde mutlu mesut oturmak.

öğrenci evinde yaşamak

Biraz böcek birz pislik ve gırla insan.

rejimdeyken yemek programı izleyen şişman kadın

Rejim diyet hak getire yazık bu bedene şişmanlık sultanlıktır işim olmaz diyetl ve programın sonunda buzdolabının önünde olan kadın.

eski sevgiliyi anlatan tek cümle

Bende bu karadarı varsa ve bu kadarı bu adama azsa zat-t aline birgün birisi dur deisin.oh durdu

eski sevgiliyi anlatan tek cümle

Yaşandıı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca.

vatan yerine dalginlikla vakit gazetesi almak

2. sayfaya geldiğinde 'ya neler oluyo bu sabah uyandım iranda mıyım?' duygusunu hissetmektir.

turkiye nin 10 yıl sonraki durumu

En azından darbe olur diye içimizi rahatlattığımız ama son dönemde(adını anarsan beni de içeri alırlar diye yazmıyorum * ......... operasyon adı altındaki asker toplama operasyonundan sonra hükümetin herkesi sindirerek bir yere gelemeceğini anlaması namümkün bu nedenle türkiye için hep bir ağızdan böyle gelmiş böyle gidecek korkarım valla diye şarkılar söyleyebileceğimiz çook uzun yıllar var

çocukken yapılan salaklıklar

Anasınıfına giderken yarın serbest kıyafetle gelinecek denildiğinde yanlış anlayıp süpermen kıyafetiyle okula gitmek: kırmızı tayt ve patikleri tahmin edersiniz .

kıro sözler

oha la kıza bahh.Lan böyle uzun kızla aya bile çıkarım lan.!!!!!

kıro sözler

yada
sana seviyorum
bana çık!!!!

kıro sözler

van,tu,tri,foroooooo gibi birşey olabilir bence

ilkokulun vazgeçilmezleri

genelde erkeklerin paça boyunun kısa olduğu dönemlerdir.

her şeyin en doğrusunu bildiğini sanan insan

hiç birşey bilmeden boş konuşan insan tipi.

ilkokulun vazgeçilmezleri

o kocamaaann kurdaleyi, döner sermayeyi zengin eden armaları, herkesin 1 kez bile olsa okulun tümüne andımızı okumasını nasıl unutabiliriz.

umrumda değil

vega nın elimde değil parçasında geçen sözler:

Gözlerinden sızan karanlıklar umrumda değil
Ne şimdi ne sonra ne boşluklar umrumda değil
Düşerken son bir kez yalana benimsin benim
Yalansan yalanı severim elimde değil.

taraftarlardan sasirtan duvar yazilari

günlük hürriyet satılır!!!

bir kadını kendine aşık etmenin yolları

tam bir serseri gibi davranıp kaçarsan sana tam anlamıyla aşık olurlar da işin ucunu kaçırırsan arkasından koşan bir anda sen oluverirsin aman dikkat!!!