bugün

entry'ler (26)

yaran anne diyalogları

Tvde hakan aysev pavarottiden "o sole mio" adlı eseri okurken:

a= aaa ne güzel söylüyor bak çok hoş geliyor kulağa oğlum.
o= hmmm anne biliyorum o sole mio bu!

sese biraz daha kulak kabartan anne söyler

a= hayııır oğlum o söylüyor, sen çekemiyorsun adamı o söylüyor iştee!!!

o= oooof anne yaa şarkının adı o sole mio!

a= (hafif bi utançla) nerden bileyim ben canım yanlış anlamışım.

iğrenç espriler

Lise matematik dersinde diziler işlenirken parmak kaldırılır ve sorulur:

"Hocam sıralı dizileri işledik ama Yaprak Dökümüne ne zaman geçeceğiz?"

tuluyhan uğurlu

Gerek kemalistliğiyle gerekse sanatsal değeriyle takdire şayan gerçek sanatçı.

derste 31 ceken ogrenci

ön sırada oturan yakın arkadaşlarına seslenerek çadır direğiyle selam verdikten sonra işine devam eden rezil bir o kadar da gereksiz kişiliktir.

söylenmesi zevk veren ingilizce kelimeler

give up mother fucker

uzun saçlı erkeklere sıkça sorulan sorular

motorla giderken yolda beni görür ve dayanamaz durdurur

komşu= bak oğlum geçen gördüğümde motoru tek elle kullanıyordun, sonra seni çağırıp tehlikeli dedim ve hemen kötü davranışını düzelttin 1 aydır da izliyorum seni motoru dikkatli kullanmayı öğrenmişsin gibi... ben zamaninda heybetli gülle gibi motor kullandım biliyorum bu işleri findik kadar taşla ölürsün...

ben= evet evet amca hatta kask bile takıyorum tehlikeli zaten ;)

komşu= tamam kaski boşver ama şu saçlarini kestir artik!!

ben= neden ben saçlarımla mutluyum temiz de bakıyorum benim için bi problem yok (kestirmem çokta tin havalarinda)

komşu= oğluuuum gözlerine zarar daha yaşın çok genç kör olursun(ne alaka anlamadim) zaten bu heves ilerde kestircen bilirim ben... hem bit, pire gibi asalak canlılar çok sever böylesini...

ben= yooo saçlarım güçten düşmezse ve iş yerimde karışmazlarsa beyazlayana kadar uzatırım :D :d yok yahu ben temizledikten sonra bit olmam çocuk muyuz amca yaaa. (gülüyorum bu sırada adama karşı)

komşu= bak oğlum gençsin ama bu kadar uzun hoş değil arkadan bakıldığında kadın saçı gibi erkek adamsınız, sen akıllı çocuksun kestir saçlarını.

ben= tamam amca bi düşüneyim...

Özet olarak enseye geçen saçın gözleri bozup kör ettiğini söyleyen zalim komşu :)

bir kadının en güzel yeri

dudaklarıdır, her işe yarar bide üst dudakta ben varsa dadından yinmez

bakire kızların bulunabileceği yerler

körfez dersaneleri ve hizmet ekibindeki abla takımının yuvalandığı hizmet evleri, erkek bakanlar da cemaatin erkek koluna gidebilir...

klitoris

klitoris(halk arasında bızır olarakta geçer) kadın cinsel organının asıl işi yapan kısmıdır, erkeklerdeki penis başına eşdeğer olan klitorisin farkı 7 kat daha fazla sinir ucu taşımasıdır. Bunu bazı kesimler 14 kat daha fazla zevk anlamında değerlendirse de ben bunun anlaşılamayacak bir duygu olduğunun kanaati içerisindeyim. Çoğu kadın vajinal orgazmı klitoral orgazma tercih eder gerekçe ise oldu bittiye getirilmesidir, kısaca mastürbasyonun fast food olanı denebilir...

facebook

arkadaş ortamında bir kere el sıkıştıktan sonra hemen arkadaşlık isteği göndererek yüksek dozda emrivaki içeren ortamdır buna rağmen kolay kolay bırakılamaz bağımlılık yapar, şiddetle dikkat edilmesi önerilir...

seni unutmam mümkün değil diyen sevgili

ilişkide bunu duymak kişinin ne kadar billurlu olduğunu gösterir çünkü kişi çoktan ipleri eline almış hatta bununla yetinmeyip hatunu köle pozisyonuna sokmuş demektir.

üst dudak sağ tarafındaki ben

görüldüğü anda +18 düşüncelerin beyinde güreşmeye başladığı bendir.
ne hikmetse yaz tatillerinde havaların ısınmasıyla gerçekleşen kızışma döneminde rastlanılır, yenilesi olması muhtemeldir...

2012 de kıyametin kopma ihtimali

her gün kendime sorar oldum sorumlusu izlediğim "nostradamus" belgeseli adamın söylediği bir çok şey çıktı(bkz. katrina kasırgası ve daha bir çok şey) daha yaşanacak çok şey olduğunu da hesaba katarsak inandığım ama inanmak istemediğim bi ihtimal olarak değerlendirilebilir.

aşık olma isteği uyandıran filmler

kesinlikle "sleepless in seattle" öküzü bile duygulandırır, durum eski sevgili için biraz kötü olsa da iyidir, ben de yapıcam dersin

spartacus blood and sand

Kızları gerçekten uzaklaştıran ve ilişki sırasında hayal kırıklığı yaşamalarına sebep olan şaşılası vücutların bulunduğu her türlü aksiyon içeren dizi...

erkeklerin nefret ettiği kadınlar

bi şeyden anlamayıp her şeyi bilircesine konuşan, kültürsüz, her gördüğünü taklit edip diğer kadınlarla sidik yarıştıran kadındır..

iettde çekilen işkenceler

yaşlı amcalardan duraklarda işitilen azar(saç, baş, sakal...) ve inerken kolunun bacağının koparılacak gibi olması

eve davet edilen kızın kankasıyla gelmesi

"arkadaş arkadaşın pezevengidir" sözünü benimsemiş kişilerin yaptığı davranıştır ve çok beğenilesi bir durumdur.

büyük memeli kısa boylu büyük götlü kız

Genelde kötü yorumlanınca o öyle olmak istemezdi diyerek yanımdakileri susturduğum ama hakkında içimden geçenleri dışarı vuramadığım kızdır o da candır...

seninki kaç santim

green peace ve destekçilerinin yardımlarıyla Türk yetkililerin az da olsa evcilleştirilmesini sağlayan yegane kampanya...