bugün

entry'ler (28)

istanbul

her şeye rağmen yaşanası, adına şiirler yazılası, aşık olunası şehir. daha enteresan daha tarihle içiçe ve daha kozmopolit fazla şehir olduğunu sanmıyorum dünyada.

corona virüsü

bizde daha etkilisi var öldürmeyip süründürüyor. corona virüsü neymiş.

günün sözü

şu dünya dedikleri varya; boşver ona taş yağsın isterse çok sürmez. ne geçmişi düşün, ne de gelecekten kork.

miss alem 2010

seyhan polat bence kainat güzellik yarışmasına katılsaydı yine 1. olurdu. ama kendini ispatlamaya hiç ihtiyacı yok zaten belli ay yüzlüm.

seyhan polat

Seyhan Polat bence kainat güzellik yarışmasına katılsaydı yine 1. olurdu. Ama kendini ispatlamaya hiç ihtiyacı yok zaten belli.

24 ocak 2020 elazığ depremi

Can kayıpları ve yaralılar var üzüldüm ilk Manisa şimdide Elazığ Allah yardımcıları olsun.

gecenin sözü

öyle büyümüş ki içimizdeki yalnızlık;
sevilmeyi beklerken,
beklemeyi sevmişiz..

cemal süreya.

neden sevgilin yok

tanışmak zaman ister, anlaşmak falan.
belki artık zamanımı harcamaya dönmüştür bu olay.

sevmek

emekmiş.
emek, vazgeçmeyecek kadar; ama özgür bırakacak kadar sevmekmiş.

deprem

an itibariyle gerçekleşen, yüreğimizi ağzımıza getiren olay.

22 ocak 2020 izmir depremi

Büyük bir deprem yaşadık hemen geyik muhabbeti yapmayın.

düşün ki o bunu okuyor

ulan yıllardır seni adam etmeye çalışacağıma bir ağaç fidanı ekeydim şimdiye çınar olurdu hem de oksijen verirdi.

berat albayrak

Ekonomiyi yöneteyim derken kadınlar tarafından kendi yönetilen kadınlarla kendine macera arayan sözde siyasi kişilik.

hayatını değiştirmek için atılacak ilk adım

hayatında yapacağın değişiklikleri sağlıklı bir biçimde düşünüp, alınan kararları ciddi bir istikrar ve kararlılık ile uygulamak olabilir.

sokak kedilerini beslemek

huzur veren ama bir süre sonra tatlı belaları kapınızda yatıracak olan tatlı eylemdir.

sedat peker

Bu devirde mafyamı kaldı dedirten cahilliyetliği hatırlatan kişilik modeli.

satranç

şah, vezir, kale, fil, at ve piyon dan olusan taslarla oynanan oyun.

gecenin sözü

benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır. fakat türkiye cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

mevlana

bütün dünyanın hayran oldugu büyük düşünür, fenafillaha ulasmıs bir tasavvuf şairidir, allah dostudur.

sahibinden com

çoğu kişinin sık kullanılanlar listesine eklediği alışveriş portalı. ancak özellikle emlak ve vasıta bölümlerinde komisyoncuların akınına uğramştır.