bugün

entry'ler (17)

sözlükten biriyle aşk yaşamak

Hmmm erkek çıkmazsa kız sandığınız kişi sıkıntı yok yaşanır.

sneeuwwit

Nere gitti bu elit hanfendi.

Edit: yeni nickle geldiysen yeşillenir bi beni korkma ben dostum.

çok hoşlandığınız birinin teklifini reddetmek

Lisede yaptığım malliktir ama mallık değilmiş bi 5 sene sonra anladım yani ne sizin için hayırlı bilemezsiniz belki 4 5 sene sonra öğreneceksiniz yaptığını sizin için iyi mi kötü mü.

sözlüğe 6 ay sonra girince hissedilen durum

görsel
Bakıyorsun nicklerin yüzde 80 aynı muhabbetler benzer şöyle bişeyler hissediyorsun sonra.
Edit: bazı trol hesapların gitmesinin eksikliği hissediliyor ama.

arkadaşı olmayan genç insan

Mal gibi insanlara takılmaktan bıkmış bir insan olabilir.

imam hatip okulu etkinliğinde dansöz oynatılması

görsel
Okul bu Heralde.*

türkiye de ucuza dişlerini yaptıran abd li kadın

Anal tedavisi yaptirsa begenirsiniz ama kanal yaptırdığı için beğenmiyorsunuz.

sözlük yazarlarının düşünceleri

2 saat sonra sınav var ben mal gibi çalışmadım yatakda yatıyorum bunuda entry yazarken niye böyle yapıyorum diye anlamaya çalışıyorum.

klasik sınav

Hocaların inatla yaptığı sınavdır 10.000 slayt var toplam finallerde tüm derslerden sadece 1 i test yapıyor sınavı kalanı klasik kafasını sikeyim bunların ben.

sözlükte ilk gece

6 7 yıl önce lisedeydi bi yazara entryleri okurken bi yazara benden hoşlanan kız hakkında bisey sormak icin kaydolmustum o mesajda soracağım şeyin cevabı bende bişeyleri değiştirecek sanmistim ya da vay amk aydınlandım diyeceğim sanmistim ama olmadı lise de benden hoşlanın kıza yüz vermedim uni 4 teyim hiç sevgilim olmadi daha( şimdi bazıları vay anasına diyecek felan ama ünide hiç sevgilisi olmamış sayisi azımsanmayacak kadar fazla) şimdi bi kızdan hoslaniyom aynı fakulteden instadan istek attım kabul etti 10 gün sonra finaller bitip gidecez yazsam ayrı dert bute katılırım muhtemelen yazmasam ayrı dert neyse en büyük derdimiz bu olsun amk.

4 yıllık sevgililer sevişmiş midir sorunsalı

3 yıl olup opusmeyeni duydum kızda oğlanda tok tutucuysa olabilir ama milyonda bir bu vakalar tabi.

hollandaya geldim soruları alayım

Bana evlenip kapak atmalık kör topal tek bicik felan da olur bir hanım ayarlayabilir misin hocam.

sözlük erkeklerinin über ötesi fotoğrafları

Puhahshdhs ulan 1 senedir hicbisey değişmemiş sözlükte bu cicekler gibi ince yine aynı başlıkta yine aynı fotoları atıyor.

sözlükte yeni olmak

Bira yeni geldik biraz geri geldik tez vakitte gitme dileğiyle diyelim.

uludağ sözlük ifşa grubu

Telegram grubu kadar hızlı değildir whatsapp grubu.

sürekli erkeklerle takılan erkek

Benimdir kızların muhabbeti sarmıyor hiç beni ya da saracaklarsa ben tanışmadım erkeklerinde çocuğunun muhabbeti sarmıyor ne yapalım sırf kızlarla takılmak için muhabbetini beğenmediğim insanlarla mi konuşayım.

uludağ sözlük

ilk kez 2016 lisede kaydolmuştum pandemi zamanı sıkıntıdan geri gelmiştim haftada 1 2 gelip okuyordum şimdiye kadar sıkıntıdan şimdi tekrar bi geleyim(ya da finallere çalışmamak için oldu bilemiyorum) dedim.