bugün

entry'ler (200)

eski dizileri özlemek

Asmalı Konak vardı. Arkadaşım Aslı'yla kaçırmadan her bölümünü izlerdik. Seymen Ağanın hastasıydık.

gecenin sözü

Bırakın kazandım zannetsin zavallı.

kocişimle tatil keyfi

Evli arkadaşlarımın ınstagram paylaşımlarıdır.

insana mutluluk veren kokular

Yağmur, kahve, kitap, ıslanmış çimen kokusu.

sevgilisi varken başka bir kıza bakabilen erkek

Karaktersizin önde gidenidir.

gecenin şarkısı

Ateşle oynama sonunda ellerin dillerin yanacak. Her zaman ki gibi Sıla dinliyorum.

whatsapptan gelen mesajı bildirimlerden okumak

Arada yaptığım şeydir.

kaan urgancıoğlu

Oynadığı dizide rolünün hakkını veren Kemal Soyderenin hem iş ortağı hem de düşmanı Emir Kozcuoğlu.

gecenin sözü

Işığından ne hayır gördük ki etmesin üstümüze gölge.

aşık olduğun kişi hangi film yıldızına benziyor

Emsalsiz.

bu sabah kahvaltınızı kim hazırladı

Tabiki de Katya. Birazdan Kahvemi havuz kenarına getiriver Katyacım.

seni herşeyden çok seviyorum diyen sevgili

Dedi de ne oldu? aşkımdan da ölüyordu hani nerde şimdi?

yazarların çocuklarına aşılayacağı anafikir

Doğruyu, yanlışı iyiyi, güzeli anlatmak benim görevim. Ama hiç bir zaman kendi çizdiğim kalıbın içine göre yönlendirmeyeceğim. Önce insan olmanın ona neler kazandıracağını anlatacağım. Belki iki üç masalla belki kendi hayatımda yaşanmışlıklarla. Tek derdim Kalbini güzelleştirmek olur. Bir kediye su vererek, doğayı koruması gerektiğini anlatarak, yardımlaşmayı görmesini sağlayarak... kısacası önce insan olmak hatta iyi insan olabilmek...

eylül

görsel

kırtasiye alışverişi yapmanın verdiği zevk

Küçük kuzenlerimle yaptığımız en güzel alışveriştir. Biri sağ elimden diğeri sol elimden tutar gideriz kırtasiyeye. Bi heyecanlı tavırlar, defterleri kalemleri özenle seçmeler, didişmeler, benim aldığım kalemden sen alma demeler. Orda araya ben girsem de yüzümde gülümsemeyle izlerim onları.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

Mihrimah ismi anlamının güzelliğinden kulağıma çok hoş geliyor.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Sıla - yan benimle şarkısı bu ara favorim.

vurdum duymaz insan

Merak ettiğim yanı Nasıl bu kadar vurdum duymaz olunabilir. En sinir olduğum insan tipidir. Dünya yansa umurlarında mı acaba?

instagramda herkesin çok mutlu olması

Sorma sözlük ya ınstagramda herkes Mutlu bir de sanarsın herkes evli, Mutlu, çocuklu. Hiç mi dertleri yok hep mi Mutlular.

burak özçivit

Ada'm kara sevdanın yeni sezonunda yine müthiş yakışıklı. sakal Bi insana bu kadar mı yakışır.