bugün

sevdiği entry'ler

bedava bitcoin kazanma yöntemleri

aşağıda yazacaklarımı takip edenler için mümkün olan yöntemlerdir.

öncelikle o çok bilen ama hiçbir bir işe yaramayan, kendisi kriptodan köşeyi dönerken sizi uzak tutmaya çalışan sözüm ona çok bilmiş insanlardan uzak durun, hayat paylaşınca güzel...

- coin dünyasıyla ilgili hiçbir şey bilmiyorum,
- para harcamadan bu işler nasıl oluyor,
gibi soru veya kafa karışıklığı yaşıyorsanız beni dikkatle dinleyin. aşağıda yazacağım siteler kesinlikle sizden kredi kartı, banka hesabı vs. bir şey istemiyor! yani kaybedeceğiniz hiçbir şey yok(win-win). kripto para dünyasına para yatırmadan, sadece basit tıklamalarla("claim" ve "roll" ) 1 ayda ortalama güzel paralar (herkesin ayırdığı zamana ve hırsına göre meblağ değişebilir) kazanan biri olarak, aşağıda izleyeceğiniz yolları anlatacağım(bazı linkler referans içerir bilginize)... endişe etmeyin ve sabırlı olun, net bir şekilde yazacağım her şeyi, hepimiz kazanacağız.

önemli notlar :
- bitcoin ve diğer altcoinler düşerken claim ve roll sitelerinde coin başına daha çok verildiğini unutmayın, bitcoin ne kadar düşerse paralel olarak o kadar fazla coin birikiyor, yani zamanla birikim yapıp voleyi vurmanız mümkün.
- yalnızca bu işlerde kullanacağınız bir mail adresiniz olsun kullanım kolaylığı açısından.
- aşağıda vereceğim siteleri sık kullanılanlara ekleyin ki kolay erişim sağlayın. evet arkadaşlar, başlıyoruz:

1. en kullanışlı ve büyük coin borsalarından biri, ilk iş olarak üye olun;
binance

2. dash, litecoin, bitcoin, bitcoin cash ve dogecoin için harika bir cüzdan sitesi;
coinpot
(kripto cüzdan sitesi; burada çeşitli coinleriniz birikir, aşağıda yazdıklarımı yapmanız yeterli)

3. bedava coinler için aşağıdaki linkler üzerinden sitelere üye olun(coinpot'a kaydolduğunuz aynı mail adresiyle.) sadece captcha (apartman seç, taşıt seç ya da kelime yazarak gibi basit birkaç tıklama) geldiğinde ilgili yere tıklayın, coinler biriktikçe claim'e tıklayın,mis gibi coinler coinpot adresinizde otomatik olarak biriksin. tatlı tatlı bedava coinlere kavuşun.

* bitcoin

* bitcoin

* bitcoin cash

* dash

* dogecoin

* litecoin

4. aşağıdaki roll siteleri saat başı bedava coin veriyor (içindeki online oyunlarından uzak durun!);
* eski ve sağlam bedava bitcoin sitesi
* bedava xrp – ripple sitesi
* bedava dogecoin sitesi

5. bu site btc cüzdan(deposit) adresinizi yazıp her an tıklayıp kazanmak için:
bitcoin

6. mutlaka bu adrese üye olun; faucethub.io , doğrudan litecoin gönderen aşağı yazdığım 3 siteye de hemen üye olarak faucethub.io adresinizdeki deposit kısmını yazarak paraları katlayın (faucethub.io içinde çok sayıda bedava coin veren site var, hepsinin linkini yazmıyorum, girip kendiniz de gezinerek kolayca görebilirsiniz diğerlerini, aşağıda yazdıklarım en iyilerinden);

- bedava litecoin sitesi 1 (adblock-reklam önleyici kullanmayın, faucethub hesabınızdaki deposit kısmından litecoin için yazan hesap adresini bu siteye girin.)

- bedava litecoin veren site 2 (adblock-reklam önleyici kullanmayın, faucethub hesabınızdaki deposit kısmından litecoin için yazan hesap adresini bu siteye girin.)

- bedava litecoin veren site 3 (adblock-reklam önleyici kullanmayın, faucethub hesabınızdaki deposit kısmından litecoin için yazan hesap adresini bu siteye girin.)

biriken bütün coinlerinizi paribu ya da binance hesaplarınıza gönderebilirsiniz.

7. aşağıdaki siteye üye olun, bitcoin dahil çeşitli coinler tıklamaya gerek olmaksızın biriksin, arada sırada girip ne kadar coin sahibi olduğunuza göz atıabilirsiniz;
qoinpro.com

8. burası da beklemeden bitcoin kazanabileceğiniz bir site;
faucetgame.com

anın görüntüsü

görsel

Ankara'yı sadece uzaktan ve gece seviyorum.

dünyanın hızı 1675 km uçakların hızı 850 km

Kusura bakmayin da ben boyle kıt kafali bi herif gormedim daha once.

Ulan adam mis gibi bak anlatmis iste (#37110523). Sen gidiyosun caps paylasiyorsun cevap veremedi diye.

Bu beyindeki adami birde yetkili yapmislar hahaha.

fahriye evcen

(bkz: ülkemizdeki gereksiz ünlüler)

vefat ettiğinde cebinden 5 lira çıkan bakan

mustafa kemal atatürk döneminin milli eğitim bakanı olan reşit galip bey'dir.

1934 yılında 41 yaşında vefat ettiğinde cebinden sadece 5 lira çıkmıştır.

reşit galip bey, "andımız"ın yazarıdır.

türktür, doğrudur, çalışkandır...
yani yazdığı ant'a sonuna kadar bağlı kalmıştır.

peki ya onun yazdığı andımız'ı kaldıranların cebinde ne kadar var?
banka hesaplarında ne kadar var?
isviçre'de kaç paraları var?

kaç para sıfırlamışlar, kaç para komisyon almışlar?

sözlük yazarlarının çektiği fotoğraflar

görsel

anın görüntüsü

(img:#1428715) Kankam fadıl ile olan münasebetimiz pek fazla sürmedi. O bana eve kadar eskortluk yapıp yüzümü şapur şupur sevgiylen yalama nezaketini gösterdi, ben de ona son öğünüm olan tavuğu yedirdim. Memnun ayrıldık. Ayrıca kendisi efsane poz veriyor.

anın görüntüsü

görsel

anın görüntüsü

görsel
bi' çay?