bugün

entry'ler (3)

kitap okumaktan sikilmak

kitap okumaktan sıkılan bir insan kitabı zaten eline zorla, istemeyerek alan insandır. böyle insanlara göre çok normal bir şey bu. kitap okumak herkese yakışan bir şey değildir zaten bana göre.

shameless ın türkiyeye uyarlanması

Benim için çok üzücü bir haber oldu. Tabi ki hepimiz yıkıldık. Biliyoruz ki asıl dizi ile alakası olmayacak. Önceden pretty little liars tutkunuydum. Türkiye'ye uyarlanacağı zaman sevinmiştim çünkü hem diziyi bitirmiştim hemde yapımcılara bir şans tanımak istiyordum. Herkes saçma olacak derken ben hevesle bekliyordum. Ama sonuç tabii ki beklediğim gibi olmadı. Türkiye özgür olmadığı sürece saçma sapan dizi uyarlamaları yapılmaya devam edecek. Karakterler çok değişmişti zaten bir kaç bölümde de bitirmişlerdi. Shameless'ın hiçbir bölümünün benzeyeceğini düşünmüyorum. Çünkü biliyorsunuz ki türk yaşamına uygun bir dizi değil. Verecek azıcık emeklerine bile yazık diyorum. Baştan vazgeçsinler bence.

deadpool

Marvel severleri için önerilebilecek en yeni ve sıkılmadan izlenebilecek filmlerden biri. Ben çok aksiyon seven biri değilim açıkçası. Filmin başında çok memnun kalıcağımı düşünmemiştim ama şuanda tüm marvel filmlerini izlemek istiyorum. Deadpool bana aksiyon sevdiren film oldu yani. Eğer espri manyağı, sürekli sizi güldürebilecek çekici ve bir o kadarda tatlış bir karakter görmek istiyorsanız izleyin derim....