bugün

entry'ler (459)

nev i cafe

2 adet şubesi olan ve istanbuldaki nezih mekanlardandandır. Diğer bir çok cafe gibi genç insanların seviştigini göremezsiniz.Fiyatlarının diğer cafelere nazaran pahalı olması biraz daha yaş sınırını yukarı çekmiştir. Kafa dinlemek arkadaş ortamıyla hoş sohbet geçirmek isteyenler için çok güzel biryerdir. Her 2 şubesininde çalısanları oldukça şirindir. Fakat balattaki şubeleri daha eski olmasından dolayı türk kahvelerinde bariz bir fark vardır. istanbulda içtigim en güzel türk kahvesine sahip mekan.

türban takmadığı halde mutlu olabilen kadın

ne kadınlar gördüm başında türban yok ne türbanlılar gördüm içinde don yok.

20 entry girdiği günde yazar olmak

sakin ol ve arkana yaslan 3 gün çaylak kalarak tek farkı olan benim !

biscolata starz erkekleriyle yapılacak grup seks

azmış bayan yazar söylemi.

düdüt : ibnede olabilirmiş

the beatles

eşi olmayan grup.

en sevilen çizgi film karakterleri

(bkz: diddle)

pilav üstü kadayıf

hepsi midede zaten karışacak mantıgıyla birbirine karıştırıp yiyen insanlardır.

(bkz: ben bi tuhaf oluyorum)

jaguar otomobile binen insan

rahatını düşünen paralı insandır.

baba ben erkeklerle yatıyorum

(gülerek ) baba ben erkeklerle yatıyorum
-- demedimmi lan benimle gülerek konusma ( konu önemli değildir )
( hahahaha ) cidden bak erkeklerle yatıp kalkıyorum çok zevk alıyorum
-- lan yürü ibne gibi gülüp durma karşımda az erkek ol.

sözlük yazarlarının an itibarı ile düşündükleri

bu yataktan nasıl kalkacagım yaaaaaaaa dedigim durumdur.

gezmek amacıyla bim e giden insan

yaz aylarında kapısında durup serinlemeyi seçen insandır yurdumun canım insanıdır.

atatürk ün döneminde hiç üniversite kurulmaması

tanım: atatürkün zamanında hiç üniversite açılmasını iddaa etmektir. fakat öyle değildir;

ah şakirem ah şakirem az araştırsana be

hayatında üç şeyi mutlaka azalt

şehir içi yaşam
nargile
internet.

ilk defa kavga edeceklere öneriler

eger haklı oldugunuza inanıyorsanız ve kavga etmeden kesinlikle çözülmeyecek bişeyse ( ki öyle bi durum yoktur zannımca ) gözlerini mutlaka kaçırmayın. yumrugunuza güveniyorsanız çeneye vurulan yumruk her zaman etkili olur.insanın kilit noktalarından birisidir okkalı tek yumruk çeneyi dahi kırabilir hiç olmassa karşıdaki insanı bi hayli sersemleticektir. egerki üstüm başım batar mı canım acır mı diye düşünüyorsanız gidin evde örgü örün kavgada neyinize.

ünlülerin 5 yaş zirvesi yorumları

rte : bir dahada zirveye gelmem
gönül yazar : anam gittik ta zirvelere kadar yine bi erkek bulamadım ayol

uludağ sözlük beş yaşında zirvesi

yagmur umarım aksilik çıkartmaz. Arkadaşlarım yagmur dolayısıyla gelemiyorlar. Eger kaydını yapamamış herhangi bir yazar varsa haber versin onu yazayım misafirlerime.

kadın taşlamayı emreden bir din

(bkz: cennet annelerin ayakları altındadır)

aşırı hızı marifet sanan insan

tanım : genelleme yapan yazar söylemidir.
o başlık altında ben dahi bi kaç yazar cenaze ve hastasının oldugunu açıklamasını yapmasına dair genelleme yapılmıştı. Büyük haksızlıktır. Hızı sevebilirsiniz insanlara zarar vermediginiz takdirde, alp ede geçmiş olsun ama alp'in yuzde yuz suçsuz oldugunu zannediyorumki sende bilmiyorsundur polisin tutacagı tutanak ve açılırsa dava sonucu belli olacaktır. benim söylemek istedigim tek şey hiç bir şey gözetmeksizin herkezi aynı kefeye koyup başlık altındakierln hepsine seslenmen biraz yanlız olmş kanımca.

özel üniversiteye gidenlerin durgun zekalı olması

özel üniversitede burslu ( tam ) okuyan kişiler devlettekilerin bi kısmından kat kat kat zekidir efendim. örnegin bi yeditepenin bahçeşehirin en basit bölümlerinden biri olan benimde okumakta bulundugum uluslar arası ilişkiler ingilizcesine bakarsanız sıralama olarak tüm devletlerden daha öndedir. genelleme yapılmaması gereken konudur. burslular hariçse o ayrı tabi.

17 aylık bebeğe tecavüz

sikinden tavana asılarak travestilerin eline bırakılması gereken kişidir. allah bin belasını versindir. kansız şerefsizin tekidir. 3 5 ay yatıp çıkmamasını diledigim karaktersizdir.