bugün

entry'ler (10)

hem kürt hem feminazi hem de çok konuşan kız

Hayatında böylesini görmediği şayet karşı karşıya gelme ve diyalog kurma durumu gerektiğinde, karşısında ceketini ilikleyip dut yemiş bülbüle dönecek zatların bu platformdan bir güzel sayıp sövdüğü kadındır. Yokluğunda bile varlığının muhabbetini yaptırır.

sokakta pijamayla gezen tip

Evin dibindeki bakkala markete de abiyeyle mi gidelim? Sabah iki ekmek almaya giderken de pijamamıza laf etmeyin. oh misss.

küçükken ne olucam sorusuna cevap

ibo Show Didem katkılarıyla soranlara kendimden emin bir şekilde dansöz olacağım şeklinde verdiğim cevaptır. Bu kadar eğlenceli bir mesleği icra edemediğimden içimde ukde kalmıştır.

hoşuma giderse 5 liralık giysi giyerim

“Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.” Bir parça kıyafete banknotlar saçacak kadar da... ortasını bulmak lazım.

en şerefsiz erkek isimleri

Tartışmasız Ercüment. ismi okuyunca karısını sekreteriyle aldatan bir erkek görmeniz ve sekreterin “Ercüüüüüğ!” nidalarını duymanız kuvvetle muhtemeldir.

kitap alıntıları

bebek
ne zaman bir bebek
görsem
hep bebek gelir
aklıma.
(Kazım Kılınç-Güneşsiz Yaz Olur Mu?)
Bundan daha anlamlı çok az şey gördüm ahahah

nargile cafeler batıyor

Masaya araba anahtarı, cüzdan, sigara-çakmak koyup nargilesini fokurdatarak kız düşürmeye çalışanları oldukça üzen bir durumdur. Olan, mekanda nargile dumanı ile yuvarlaklar fırlatabilme becerisiyle övünen bu parlak zeka, ileri zeki ve ultra cool beylere oldu.

saçlarını kısacık kestiren kadın

Kendine, yüzüne, enerjisine güvenen kadındır. Kadınsılığın, seksiliğin, çekiciliğin bele kadar gelen saçlarla olmayacağının ispatıdır. Kısa saç müptelası olarak hızımı alamayıp zamanında saçlarımı sıfıra vurdurmuşluğum da vardır. Biraz tercih biraz da özgüven meselesi.

oyun oynarken arayan sevgili

Açmadığım, açmayacağım sevgilidir. Zaten kolay kolay oyun oynadığım söylenemez. “Tek bir zevkim var (Clash Royale) onu da hiç etme be adam.” diyesim gelir. Diyemem.
Meşguldum de bitanem..

hoş geldiniz

Genellikle hoş bulduk şeklinde cevaplansa da aksini görmek de mümkümdür.
+ Hoş geldiniiiiiz
- Ay hiç hoş bulmadım Necla bizim Nuriyenin gelini varyaa...