bugün

entry'ler (279)

yakışıklı olan ama sevgilisi olmayan erkek

Yani aslında ya özgüven sıkıntısıdır yada çok seçici olmuştur.

hardwell

görsel
Dün 3 ekim hardwell konserindeydim.Gerçekten inanılmazdı.O kadar az konuşup kendini işine verdi ki 3 saat ben böyle eğlenmedim.Çok net bir set çıkarmıştı ortaya.Halen ayaklarım ağrıyor.En güzeli de geçen sene Dimitri Vegas konserinde de olmuştu , çok güzel insanlarla tanışıyorsunuz.Gülüyorsunuz , mutlusunuz amk.Konser de tek kötü şey kendisinden önce çıkan Kill the buzz gerçekten çok yetersiz bir dj.Biraz daha havaya sokup sahneyi bırakabilirdi.Ses kısıktı taa ki Hardwell gelene kadar.Verdiğim para helal hoş olsun sevimli portakala.Bu da ben işte çok net değil mi?

yazarların şu anki mutluluk yüzdeleri

%100 belirsiz.

eve çıkacak üniversite öğrencilerine tavsiyeler

Ev sahibine peki abi kelimesini çok fazla kullanacaksınız.

skrillex

uçak biletleri 1 ay önceden alındı , sabah sabiha gökçen havalimanına geldim servisle taksime geçiyorum.içimde güzel mutluluk var 11 eylül skrillex'in konseri var.Haberlere bir bakıyım dedim konser ertelenmiş ve son gün oluyor bu.Böyle bir saçmalık olamaz . Amatörlüğün dibine vurmuş organizasyon.Son gün yapılcak iş mi arkadaşım ? Yani edilen küfür az bile gelir.

trap

yellow claw güzel bir örneğidir bu müziğin.

en az sevişen kesimin entelektüeller olması

Biri birayla sevişir, diğeri şarapla .Kısaca herkes sevişir kimse kendini kandırmasın.

o t genasis

Ama gerçekten piç öyle bir gaz veriyor ki öyle işte.

kürtlerin ayaklanamadığı il ler

sit down kürt . (bkz: şaka).

brad pitt den yakışıklı olduğunu iddia eden erkek

Nasıl bir kız adriana lima'yı çirkin bulması komikse , bir erkeğin de brad abimizi çirkin bulması o kadar komiktir.Kimse gerçekten kaçamaz arkadaşlar biraz realist olun amk.

yağmur yağarken dinlenebilecek şarkılar

tom odell another love.

ilk buluşmada altın yüzük hediye etmeyen erkek

Ya boşver altını biraz yürüyüş yapalım mı ?

164 boyunda yakışıklı kaslı çekici ve zeki erkek

Büyüyünce bende tır olacağım.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

Müslüm gürses dinlemeyin.

seks sırası hatuna işaret ve orta parmak emdirmek

Amaç orta parmağı sertleştirmekse gerçekten tuhaf bir fantazi.

wiz khalifa

"smoke weed everyday" bu adam için söylenmiş sanırım.Hiphop'ın bir nebze artık bittiği yıllarda fazlasıyla hakkını veren rapper.

kadının erkeğin ağzını öperek bitirdiği tartışma

sen sus dudakların konuşsun.

dj makj

Son yıllara doğru adını fazlasıyla duyacağımız kesin. Gerçek adı mackenzie johnson olan abimiz günümüzde ki birbirini kopyalan dj lerden farklı olduğunu gösteriyor gerçekten.Kendisine has güzel bir tarz yakalamış.Umf 2015 de resmen coşturmuştur. https://www.youtube.com/watch?v=dsxufU7X2Rw

mini şortuyla çamaşır asan komşu kızı

çamaşır ipi umarım üsttedir parmak ucuyla asıyordur.

reddedilince hemen pes eden erkek

Bir kere red yemiştir . O saatten sonra ki tekrarlamalar karşıda ki insana baş ağrısı olacağı için saygı prensibiyle doğru olandır.