bugün

entry'ler (25)

efes pilsen pastörsüz

efesin en taze birası. kokusu bile sizi onu kafaya dikmeye yönlendiriyor. açtığımdan beri. her yudumu uzun uzun alıyorum tadının keyfini çıkartabilmek için. son 10 dakikadır da arkadaşım münakaşa içindeyiz, hangimiz gideceğiz almak için diye. çünkü bunlar sonuncu.

en az tırmalayıp tüy döken kedi çeşitleri

sfenkslerdir. tüyleri hiç yoktur. ve oyuncudurlar. saldırmazlar.

zulüm 571 de başladı

1500 senelik katliam.

turkcell tv

turkcelle ait tv uygulaması, iki gün önce kız arkadaşımda gördüm ne işin var böyle şeylerle tv dediğin kocaman ekranda izlenir felan diye çıkıştım ama şöyle bir de ama aslında çokta öyle sövülecek tarafı yokmuş, şu şekilde bir yandan izlediğimiz an durup sonra devam edebiliyoruz, ister kaydedip 3 ay sonra bakabiliyormuşuz, istersekte işimiz bittikten sonra geri sarıp rahat rahat izleyebiliyormuşuz.

türkiye de şehirlere göre ibne dağılımı

ağır işsizlik ve istatistik kokusu alıyorum, bursa şaşırtmıştır, hani noldu bursa çocuklarına?

siyasi partilerin hedefleri

Cumhuriyet Halk Partisinin hedefi oy attıkları teröristlerden oyları geri almak, Ak Partiyi eleştirmek.
Milliyetçi Hareket Partisinin hedefi hayır demek ve siyasette yok olmaya ilerlemek.
Halkların Demokratik Partisinin hedefi ülkeyi bölmek kaos çıkartmak, bölge halkını korkutmak.

Bunlar gördüğünüz gibi boş hedeflerdi şimdi gerçekçi hedeflere gelelim.
Adalet ve Kalkınma Partisinin hedefi ise çok net halka hizmet etmek, terörü bitirmek.
Haziran seçimlerinden çıkan sonuçta bile projelerini tanıtmaya devam ettiler her dalda projeler ürettiler ve devreye sokmaktadırlar.
Bunlar realist hedeflerdir miting izleyen anlar kim ne yapıyor

hdp ikna komisyonu

evet evet sözde barış elçisi hdp yine yapmış yapacağını. Pkk ile bölge halkını silahla baskı altına alıyor aklınca, geçen seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de barajı geçmek istiyorlar. Barajı geçmezlerse kaos çıkartacaklar bölgede daha şimdiden başladılar hastahaneleri bombalamaya. Görüyor bu halk bu yapılanları.

terörle mücadele

Ak Parti sayesinde dağlardan temizleyeceğimiz sorundur. Ak Parti terörle mücadelede kararlılığını meydanlarda dile getirmektedir ve benim inancım tam bu konuda desteğim de tam. Terörü kısa zamanda bitirecektir. Dış güçlerin desteği ayakta tutuyor pkk terörünü her şeye rağmen vazgeçmediler vazgeçmeyecekler de. Kararlı duruşları yaptıkları yatırımlar sonuç veriyor terör konusunda.

türkiye ekonomisi

13 yılda ak partiyle hem yükselişe geçmiş hemde dengelenmiştir. uçan faizler dur durak bilmeyen enflasyon artışı halka olumsuz yansıyordu ki bunlar düzeltildi 13 yılda. türkiye hedeflerinin çok daha üstünde büyümeler kaydetti ve dünyanın sayılı ekonomileri arasına girdik.

devlet bahçeli

bu hayırlarının sonucu seçim sandığında kötü yansıyacaktır. Seçim çalışmalarında aktif siyasette ağırlık koyamıyor artık mhp. Seçimlerde barajın altında kalma ihtimalleri bile var çünkü seçmeni gerçek vatan sever'in ak parti olduğunu anladı.

solculuk

Çok hızlı yayılıyorlar, okumadan öğrenmeden yorum, eleştiri yapıyorlar herkesin edindiği tecrübelere dayanarak söylüyorum. Merdivenleri ikişer üçer çıktığınız taktirde düşüşünüz aynı hızda olacaktır. Çünkü merdivenleri tek tek çıkmanın bir anlamı vardır o da öğrenmek.Solculukta böyle öğrenmedikleri için çabuk bocalayacaklar ve siyasetten silinecekler

chp seçmeninin iq seviyesi

hdp'ye oy verdiklerini söyleyip Atatürkçü müsünüz diye sorulduğunda "evet atatürkçüyüz" diyebiliyorlar. Chp ve seçmeni ikilem içerisinde akılları başlarından çıkmış durumda başka bir gezegene doğru yol alıyorlar. Yalan dolan siyasetine katıldılar hdp gibi. Bu zihniyetin siyasetten uzaklaşması lazım. Chp ülke için gerici bir çözümden başka bir şey değil. Teröriste oy kaydıran partiye kim güvensin bundan sonra.

hdp ye oy vereceklere ufak hatırlatmalar

Türk bayrağını indirmeleri
istikal Marşına ırkçı demeleri
Ezanları susturup pkk marşı çaldırmaları.

Bunların hepsini bir kefeye koyamadığınız hdpkk ikilisi yapıyor. bunlar tahammülü olmayan parti ülkeyi terk etmeli. Ya sev ya terk et

yerli savunma sanayi

Gelişmedi diyenlere ;
Savaş Uçağımız : https://tr.wikipedia.org/...i/TUSA%C5%9E_TF-X_Projesi

Uçak gemimiz : http://www.yenisafak.com/...in-imzalar-atildi-2134121

Bunları Ak Parti iktidara gelmeden önce söyleseler hayatta inanmazdım. Ak Parti iktidara geldi yerli tank altay'ı yapacağız dediler yine inanmadım. Ama bir süre sonra Ak Parti'nin hayal meyal dinlemediğini gördüm helal olsun

türkiye düşmanları

Dışarıdan çok içeride karşılaştığımız tiplerdir. Türkiye düşmanlarının başında Ak Parti düşmanlığı besleyen solcular yer almaktadır. Sosyalizmin düzenini sağlayacakları yerine terörizmi yaşatmayı seçmişlerdir ve kendileri solculuk adı altında kandırılmaktadır.

davetiye sözleri

davetiye sözleri davetiye kartlarının üzerinde yazılı sözlerdir. Şiirsel bir dili olan bu sözler çağrı niteliğindedir.

örnek daetiye sözleri.
"Allah (c.c)'in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)'in sünneti yerine getirmek
islam toplumunun temelini oluşturan Aile'yi teşekkül ettirmek için ,ilk adımı atmış bulunuyoruz.
Bu hayırlı günde sizleride aramızda Görmekten mutluluk duyarız."

davetiye sözleri ile ilgili bir adrese buradan ulaşablirsiniz http://akasyadavetiye.net/davetiye-sozleri.html

bilgi bankası

bilgi bankası diye bir tane de web sitesi açılmış.

http://bilgibankasi.co/

kendi sesinin değiştiğini fark etmek

kendi sesinin değiştiğini fark etmek, ergenlik döneminde olan bir haldir.

et döner 1 lira

et döner bir lira mı? yok artık. sansar leşinden galiba o dönerin eti.

dinlerin yok olacağı gerçeği

din bir gerçektir ve asla yok olmaz. yok olacak olan dünyadır. işte o zaman din doğacaktır.