bugün

entry'ler (353)

didier zokora

biraz empati yapıldığında psikolojisini anlamak zor olmasa gerek. federasyonun yaptığı yanlışa bir yanlışta kendisi eklemiştir. yalnız iki yanlış bir doğru eder mi bilmiyorum...

21 nisan 2012 fc barcelona real madrid maçı

real'in erken gol yememesi gereken maç. erken bir gol maçı +18'e getirebilir.

atatürk ün diktatör olmadığına kanıtlar

"bana dünya üzerinde kendi elleriyle muhalefet yaratmaya çalışan bir başka diktatör gösterin"

ahmet taner kışlalı

en yakındaki kitabın 93 sayfasının 4 cümlesi

şimdi benim anlamadığım bir olay var. bu 4. cümle girerken, 92. sayfadan kalan ve devam eden bir cümle varsa o cümleyi 1. cümle olarak mı alıyoruz? yoksa onu dahil etmiyor muyuz? bilelimde ona göre girelim yani...

ygs ye gireceklere tavsiyeler

yaptığınız soruyu hemen işaretleyin. toplu işaretleme yaparsanız kaydırma veya sürede sıkıntı yaşayabilirsiniz...

kitapçık türünün fazlalığından dolayı sınavın başında zor sorularla karşılaşabilirsiniz, telaş yapmayın. kolay sorular sonraki sorulardır...

özellikle ilk defa gireceklere söylüyorum... matematik ve fen sorularında uzun sorular kolay sorulardır. ösym sınav kitapçığını bu sorular bir sayfanın yarısını alabilir. bunun nedeni ösym'nin yazı tipinin büyük olmasıdır.

atatürk dönse söyleyeceği ilk şey

dönecem dönecem dedim inanmadınız ne oldu şimdi?

özel üniversitelere beyinsizlerin gittiği gerçeği

gelişmiş laboratuvarları, bilim ışığında araştırma-geliştirme yapabilen,bilim ve teknoloji üreterek topluma katkı sağlayan mezunlar ve bilim insanları yetiştiren, elit akademisyenleri ile türkiyenin bilime açılan kapısı; devlet üniversitelerinin kontenjanları süper zekalar tarafından doldurulduğu için özel üniversitelere bu beyinsiz kitle gitmek zorunda kalıyor.

17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

fenerbahçeye basıp, galatasarayı destekleyeceğim maç. her iki durumda da kazanacağım. haaa berabere biterse sikerim böyle şansı.

17 mart 2012 fenerbahçe galatasaray maçı

tahmini skor: 2-3

8 mart 2012 atletico madrid beşiktaş maçı

(bkz: nihal i harcayacaklar matmazel)

miroslav stoch un gençlerbirliği ne attığı ilk gol

sıradan. halı sahada her hafta atıyorum bunu ben.

canon eos 5d mark iii

haberde geçen japon firmasını görene kadar inanmadığım makine. japonsa yapar aga. bu ne ki, 32'de yapar 40'da yapar.

auschwitz de soykırım yapılırken tanrı neredeydi

ateist zırvası.

geçenlerde ayak serçe parmağımı kapıya çarptım, hala acıyor... valla. şimdi soruyorum kendi kendime; ben ayağımı kapıya çarparken tanrı nerdeydi. neden müdahale etmedi... neden engellemedi.

pkk

30 yıldır çözülmeler yaşayan terör örgütü.

uludağ sözlük fakirler cemiyeti

sözlükte ki zararlı cemiyetlerdendir.

halil sezaileşmek

erdal bakkalda da görülür.

http://ulu.so/uh6sc7

monkey d luffy

entelektüel kişiliği ile sözlüğe çok şey katacağına inandığım şahsiyet.

karim benzema

real madrid'in acilen göndermesi gereken futbolcu. madrid klasına yakışan bir futbolcu değil zira. leblebi gibi gol atan raul gonzalez'lerle ronaldo'larla büyüdük biz. ah ah... nerde o eski forvetler.

nuri bilge ceylan

sadece yönetmiyor, filmi yaşıyor adeta.

http://youtu.be/in9tCzrEHzU

atatürk olmasaydı hepimiz kafir olurduk

(bkz: çok doğru)