bugün

entry'ler (49)

çöp adam dizisi

Fena olmayan dizi ama bence çok gitmez. Konusu çok ilgi çekici değil.

ekrem imamoğlu

Halkın sesi falan dediğine göre Mansur yavaş’ın aday olmasını istiyor sanırım. Umarım hata yapıp kendinin aday olmasını falan söylemiyordur. Hayal kırıklığına uğrar.

ezgi mola

yine duyar kasarak iticiliğine iticilik katmıştır.

duyar kasmadan ödül alamıyor bence.

kahve ve kolayı beraber içmek

Kalbimi daha fazla nasıl yorarım adlı çalışmanın ürünüdür.

gülşen

orasını burasını açmadan gündeme gelemeyen kadın.

sadakatsiz

saçma sapan biten diziler kervanına katılmış dizi.

teşkilat

yeni sezonuna başladıktan bir süre sonra bitirileceği konuşulan dizi. gönderdikleri oyuncuların yerini dolduracak kalitede yeni oyuncular almadıkları için böyle bir beklenti ister istemez oluşmuştu zaten.

yalnız kurt

Yeni sezon kadrosuna kattığı jessica may, burak sergen, hakan bilgin gibi isimlerle takip edeceğim dizi. ilk sezonu hiç izlememiştim ama osman sınav takip etmeyeli uzun zaman olmuştu. yeni sezonunu takip edeceğim. düşüncelerimi dizi başladıktan sonra güncellerim.

görsel

ibrahim tatlıses

trafik kazasında aracın içinde sıkışmış sanatçı. keleşe kafa adam atan umarım trafik kazasına yenik düşmez.

murat yıldırım

yapımcılar kaprislerine dayanamayıp aziz dizisini bitirmişler. gram üzülmedim.

kadir doğulu

kendini kutadgu bilig zanneden kişi. mavi ekran vermek istemiyorsanız açıklama yaptığı anda kanalları değiştirin.

mehmet ali erbil

tabuta girse yine oradan millete sarkıntılık yapacak tip. tövbe tövbe. bu durumun ağır sapıklık olduğunun farkında değil sanırım. ya da bu, kendinde tedavi edemediği bir hastalık olmuş.

görsel

gün gelicek sigara 20 tl olacak

(bkz: gözümde canlanır koskoca mazi)

volkan severcan

1989 yılındaki “Evita” müzikalinde işi bırakmak istediğini söylemiş ve Cihan Ünal’ın attığı yumrukla kendine geldiğini açıklamıştır.

bazıları, keşke yumruk atmasaymış da başka bir meslek edinseymişsin diye düşünebilir ama bence oynadığı rollerin hakkını veren bir kişi.

jessica may drociunas

2022 model türk vatandaşlığını para ile değil evlenme yoluyla aldığını açıklamış brezilya türk çifte vatandaşı.

oğuzhan koç

yeni kız arkadaşıyla birlikte olduğundan beri sanki her adımı olaymış gibi servis edilen, gün geçtikçe daha da itici olan kişi. oynadığı reklamdan dolayı sayesinde getir'den de soğuduk.

ümraniye

medeniyetin beşiği yolunda hızla ilerleyen bir ilçe. sadece medeniyetin tanımını farklı algılıyor olabilirler o ayrı.

armağan çağlayan

çocukluk yıllarımda çıktığı programlarda nasıl bir itici model etkisi bıraktıysa bende bunu silip atamıyorum. bana sürekli sevimsiz gelen tip.

okulda tartışmamanız gereken gerzekler vardır ya. sanırım bu onlardan biriydi.

rambo okan ın üçüncü kez trabzon bayrağını kesmesi

gözaltı yemesine rağmen ne kadar hızlı salındığını bu olay sayesinde de öğrenmiş olduk. işte küçük suçlara teşebbüs edip salınan insanları gelin siz hesap edin.

bu şehrin bir sürü kulübü var ve yapılan onlara büyük bir saygısızlıktı. bayrağın indiği iyi oldu. bazen işini kendin göreceksin.

irem derici

ağzının büyüklüğü beni aşırı derece korkutan kişi. bir anda ''huaaaaw'' yapıp karşısındakini yutacakmış hissine kapılıyorum.

ayrıca ağzı epey bozuktur. edep falan hak getire.