bugün

entry'ler (12)

kuresel keriz

Kalpleri dinler sağır,
Klavuzluk eder kör.
Dindara çağdışı der,
Çağı bilmez profesör !

yaran karikatürler

hepsi ve daha fazlası ve daha kopmacalılar için (bkz: uykusuz uğur gürsoy)

sarımsaklı deniz beach

gidilip görülmesi gereken egenin incisi * bi yerdir.ayrıca günbatımını şeytan sofrası denilen mevkiden izlemeniz şiddetle tavsiye edilir.eğer vaktiniz varsa ayvalıkta günübirlik tekne turlarına katılın,unutabileceğinizi sanmıyorum.ayrıntılı bilgi için bana yazın.

yengeç burcu erkeği

doğru yürümez yandakini götün götün iter.basketbol oynaması yararınadır.götün götün ilerleme yeteneklerinden dolayı pivot pozisyonunu iyi oynar.forvetse sürekli götüne birini takıp içeri penetre eder.bileği düzgündür.götünü fazla kaldıramaz ama basketbol zekası üst seviyededir...

nasıl soksam beğenirsin diyen sivrisinek

Ses yapma da ne bok yersen ye! .(bkz: kafa etrafında uçup anasına bacısına kayırtan sinek)..

cingene mahallesi

oraya girdiğinzide rahat davranmaya çalışın.ama fazla kaptırmayın.romanlar sizi sizden daha iyi anlayabilcek kapasitede insan sarrafı kimseler olarak karşınıza çıkar.yaşlı gördüğünüz teyze cırlayarak -nearıyon burda hına .odum denyosu -der.kalırsınız öyle götünüzden ter boşanır.sonra yine yaşlı bi roman size öyle bi bakar.-nüfus bilgilerini sayayım mı?- dese yarı söylerek yarı titremekli sesle -gerek yok abi- dersiniz..zannımca bunu yaşamaının kıyısından döndüm,ama rahattım,onlardan biri gibi olmaya çalıştım...

erkeklerin hoşlanma belirtileri

derslerin boka sarması
kızın arkasındaysan dönene kadar ensesine ensesine bakmak kafasını çevirdiğinde sıfatına bakmak ama görememek,.

dertlerin kalkınca şaha bir küfür yolla allah a

hadi lan gerçek sözü mü bu o zırıltının???
(bkz: şok olmakla beraber küfür yollamak)

mini etekli sarışın kırmızı ojeli pembe rujlu kız

günah objesi
(bkz: kullanım hevesi geçmiş)

içki içecek kadar düşmek

sizi bi duruma soktular.çok da önemli değil...durumdan kurtulmanız için şıklardan birini seçip uygulanmanız isteniyor...
tamam..hangisini seçelim...
1.zina
2.içki
3.kumar
4.hırsızlık
5.uyuşturucu
hangisini seçerdiniz..ama bu yaptıklarınız sizi dünyada o adamların .(artık kimse )..elinden kurtaracak..ama ahiretteki hesaba yazılacak....hangisini seçerdiniz...ben yorumlayayım..içki içip sızar kurtulurum diye düşünmeyin sakın..içkiyi zıkkımlanarak diğer 4 şıkka zemin hazırlayabilirsiniz..karar sizin...ama bu diğer şıkları yapma rahatlığını sağlamaz

muhabbeti iyi olan çirkin kızlar

çevresinde dönülen nokta muhebbet olunca muhabbette iyi noktalara vurmacalı.

yazarların görmek istediği ülkeler

papua yeni gine bölge abisi olmak
(bkz: papua yeni gine)