bugün

entry'ler (17)

requiem for a dream

Filmin konusu harika ama hızlandırılmış sahneler biraz bayıyor. Müzikleri çoğu zaman haberlerde fon müziği olarak kullanılır. Uyuşturucu kulanmak isteyenlerin izlemesi gerekir. Belki bu illetin adamı ne hale getirdiğini görmek onların akıllarını başlarına getirir

tekrar tekrar dinlenebilecek şarkılar

Hemen hemen herkesin ruhunu okşayan Grup Gündoğarken ' den Gördüğüme Sevindim. Hep vazgeçilmez kalacaktır.

vestel manisaspor

yasadıgım memleketin takımı olmasından gurur duydugum onune geleni yenen bu sene lig de beklenmedikleri yapacak olan anadolu takımlarına heves kazandıracak olan stadını buyuttugu taktirde tam bir süper lig takımı olucak olan ve trabzonun yıllardır yapmayı unuttugu anadolu takımllarnın bir numaralı yuzu olacal olan takım

butcher

18 yıl önce tanıdıgım ve bir daha kopamadıgım bi araya geldigimizde her halikarda eglendigimiz özledigim kankam özledim seni bee kanka bi ara geyik yapalım olmuo böle walla o biiiiiiiğğğ 2. nesil sözlük yazarı o eşi bulunmazz bi adam

mp3 download etmek

cogunlukla dinleyip dinlemicegimiz yılda bi kere dinledigimiz sarkılar bile olsa para veriyoruz bari sömürelim diye yapılan harddiskin dolmasına sebep olan durum

asidi kacmis kola

Şekerli su içmekten farksız olan 2 günde bir ewin çesitli köşelerinde bir kaç şişe halinde bulnan nesneler.

cem yılmaz

Yaptığı espirilerle,stand up larıyla, reklam filimleriyle,ne yaparsa yapsın her sözüyle hewer hareketiyle insanları kendine hayran bırakan insan.

kız arkadaşına abi diye hitap eden kızlar

Sürekli erkek ortamında takılan bilordo ,kağıt oynayan,küfür eden,maç seyreden ,içki ve sigara kullanan kız grubunun kız kimliğinden uzaklaşması sonucu kullanmaya başladığı hitap sekli.

lightla superlight arasindaki fark

içerken daha fazla zehiri daha hafif hissedilcek şekilde ayarlanmış olduğunu insanların daha az zehirli sandığı ama aynı derecede zehiri olan sigaralar.

karizmatik cevaplar

Erkek:-Selam
Kız:-Selam
Erkek:-Çıktığın var mı?
Kız:-Kim soruyo?
Erkek:-Ben
Kız:- O zaman var.

huzur

insanın genelllikle yalnız kaldığında sorunlardan uzaklaşma ferahlama kendinle başbaşa keyif dolu dakikalar geçirme durumu.Mutluluğun indsan üstünde bıraktığı etki.

erkeklerin en çok söylediği yalanlar

Genelde kızların olduğu ortamlarda kızlara iltifat etmek seklinde erkek ortamlarında ise kendilerine iltifat etmek şeklinde bahsi gecen konular bunlardan bazıları kulaktan kulağa gecerek efsaneleşen sözler(abi ben lisedeyken tüm kızlar ban hastaydı gibi...)

premier league

Televizyonda Murat Kosovanın maçlarını anlatmasından müthiş zevk alınan,verkaçları,yan topları kısacası ada futbolunun oynandığı lig.Holiganlarıda meshur.

uyku sersemligi

Sizi kaldırmaya çalışan ailenizden biri de olsa bu hal içinde sizi rahat bırakması için düsmanınız gibi bagıra bilek kadar cesur olma durumudur. Zaman zaman uyandığında nerede olduğunu bile unutturacak bir durumdur.

iğrenç espriler

Herkes bu espirilerden nefret etsede vize ve final zamanları ev ahalisinin beyninin sulandığı anlarda yapacak bisy bulamayıp yaptıkları espiriler.Bu espiriler ne kadar iğrenç olursa olsun insanın gülmeye ihtiyacı olduğu için bazen saaatlerce gülünen espiriler.Yüksek dozda alınması sakıncalıdır.

bana bes bin ytl borc verir misin

Genellikle ''valla bende de yok olsa vermezmiyim cevabının alındığı soru''ya da ''ev kirasını daha vermedim bi de sigara param kaldı sadece'' cevabıda gelebilir

deli yürek

Osman Sınav ın adını tüm Türkiye ye duyurmasını sağlayan ve senaryosuyla unutulmaz film müzikleriyle Türkiyedeki gerçekleri anlatan bir zamana damgasını vuran dizi.