bugün

entry'ler (23)

on birinci nesil adam olsun yoksa karışmam

On birinci nesil yazısını görünce kalp spazmı geçirdim amk. Devrem haklı,adam olun.

Edit: (bkz: eskiden buralar dutluktu)

bulgaristan alevileri

Alevi değildir.

(bkz: bektaşi)

Günümüz aleviliği ile bektaşiliğin uzaktan yakından alakası yoktur.

Ulan şu dhkp-c halk cephesi ıvır zıvır kendine alevi diyor. Bunlarla güzelim bektaşiliğin ne alakası var?

Tanım: yanlış bilgilendirmedir. Balkanlarda ki insanlar bektaşidir.

yoldas1453

Nickini beğendiğim yazar. ilerleyen günlerde tanışırız elbet.

eşcinsel milliyetçi lider

Eşek siken, kendi kızkardeşini siktikten sonra töre cinayeti adı altında öldüren piçlere dert olmuştur.

Lan olum burasıda iyice havaşin kampına dönmüş uğramayalı.

Neyse ben geldim artık. Alayının defterini düreriz.

uludağ ekşi den daha iyi diyen uludağcı

Yılların ulu sözlük yazarı, yılların ekşi yazarı olarak burun farkıyla ulu sözlüğün tarafımdan kazandığı olay.

Öyle çaylak maylak sırası bekleyen bir yazar değilim. Hemen bak ibne eleştiriyor hala onay sırası bekliyor demeyin.

Zaten beni bilen bilir orda. Nick aynı.

Ekşi sözlük son zamanlarda bir terörist yuvası haline geldi. Dhkp-c, pkk itleri sözlükte cirit atıyor. Sözlük sözlük değil hakurk kampı amına koyayım.

Hdp'yi yıkama yağlama entryleri hemen debe listesinde. Çok fena bir algı operasyonu var orda.

Son bir hafta içinde milliyetçi yazar kıyımı yapıldı. Şahsım buna dahil. Ama ben uçurulcağımı bile bile o başlığı açtım. En azından yanımda 5 tane kürtçü piçi götürdüm.

Son olarak modlar siyasi görüşlerini sayfaya yansıtıyor. Tarafsız davranmıyor.

işte bu yüzden ulu. Sonata reis ile belki görüşümüz uymaz. Ama yıllardır onun tarafsızlığı sayesinde burdayım.

cemevi

Ehli beyt (peygamber ailesi) mensuplarının tasvirlerinin bulunduğu yerde, bugün elinde keleş yüzü maskeli dhkp-c sempatizanları cirit atmaktadır.

kız kankaya sarılınca penis kalkması

ibneliktir.

ekşi sözlük

Son günlerde terörist yuvası haline gelmiş sözlük.
Kürtçüler,dhkp-c itleri cirit atıyor. Bunlara karşı entry giren milliyetçi yazarlar hemen uçuruluyor.

Sözlük sözlük değil havaşin kampı sanki amına koyim.

15 nisan 2015 ekşi sözlük ün gümlemesi

Misafir olarak uludağ sözlükte yazmamıza neden olmuştur.

sözlüğü ekşi sözlük yazarlarının basması

Zamanında uludağ sözlüğün gediklisi olan yazarlardır. Daha dün buralara gelen tipler akıl vermeye kalkmasın bir zahmet.
(bkz: siz yok iken biz vardık)
Ha ha gider ayak ayar verdim emenike.

sözlüğü ekşi sözlük yazarlarının basması

(bkz: baskın basanındır)

ekşi sözlük

Yine hata vermiştir. Sedet eline tornavida alıp tamirat mı yapıyor anlamadım amk.

en büyük troll kimdir

(bkz: rasim ozan kütahyalı)

fetihname

Eski türk devletlerinde herhangi bir savaş kazanıldığında bunu diğer şehzadelere, islami devletlerine bildiren süslü mektuptur. Ha bu arada türk tarihi sadece mustafa kemal değildir. Mustafa kemal'den gerisinin önemi yok demek attilla, timur, hülagü hanı yok saymaktır. Bunları yok saymak türklüğe hakarettir. Birini sevmeniz diğerlerini yok saymayı gerektirmez. Biraz mantık.

gereksiz bilgiler

Kupa papazının bıyıksız tek papaz olması.

moonlight sonata

Olduğum olası sevdiğim mod. 2 gündür bilumum sosyal mecralarda karşılaşıyoruz. Aslında kız falan olsaydı, hemen akabinde kayahan'dan bizimkisi bir aşk hikayesi eşliğinde şarap içerdik. Ha buraları falan görürsen o görüntü olayına el at hesap makinası mübarek.
(bkz: anladın sen onu)

sportstv

Hesap makinası üzerinden yayın yapan kanal. Ayrıca abd ligini anlatan spiker'in ses tonu çok kulak tırmalıyor.

allah ne kadar kötü bir varlık

Yanlıs bir sözdür. Doğrusu allah adını kullanıp, iyi gözükmeye çalışan kötülerdir.

ışid müslüman değildir

Tartışmalı bir konu. Teorikte müslüman olmayabilirler, fakat pratikte müslümandırlar.

karabasan

Uyku felcidir. Karabasan diye bir cin kavmi yoktur. işiniz gücünüz palavra arkadaş.