bugün

entry'ler (314)

murat özün

saf bir alman kadının duygularıyla oynayıp parasını yiyen, işsizlik maaşı alarak yan gelip yatan, kimseye bir faydası olmayan cahil vasıfısızın tekidir.

türkiye

bir an önce kurtulmak istediğim ülkedir. vallahi suudi arabistan'a bile razıyım.

11 haziran 2021 türkiye italya maçı

gönlümün italya'yla beraber olduğu maçtır.

40 yaşındaki adamlardan hoşlanan salak kızlar

sanki birazda akıllılık yapan kızlardır. 25 yaşında işsiz ünivetsite mezunu dağ gibi kyk borcuna batmış erkekler yerine godoman olgun adamlarla evlenip birkaç ay sonra altlarına araba çektiriyorlar. bizim ığdır mühendislik mezunu erkek kişileri de ellerine mahkum oluyorlar. üniversitede vardı böyle taş gibi bir kız, ikinci sene okulu bırakıp varlıklı bir aileye gelin gitti. diğerleri 5 bin tl maaş için dağ başına atanmayı bekliyor.

ihracat yapan şirket sahibi olmak

türkiye'de ekonomik krizden etkinlenmeden rahat yaşama imkanı veren durum. satılan lüks otomobilleri, rezidansları gariban memurlarla plaza beyaz yakalıları değil köşedeki küçük tekstil atölyesinin sahibi alıyor.

ismail türüt

zamanında sedat peker için şarkılarla methiyeler dizen ter adam.

https://youtu.be/jxQ_P7-ft-8

meb den istifa edip özel okula geçmek

bir tanıdığın yaptığı eylem. o kadar etme eyleme dediler dinlemedi. yok devlette köreliyorum, memur olmayacağım, kendimi geliştireceğim diye 3 kuruş fazla maaş için gitti. 2 ay maaş alamayınca ve sonrasında okula öğrenci toplamak için avm'de standta durup broşür dağıtması istenince iş işten geçtiğini anladı. yana yakıla devlete dönmenin yollarını aradı ve zar zor da olsa şükür ki dönebildi.

kardinal lazarus

beyni süngere dönmüş olan bir ermenidir. bir de bulgarım diye yalan söyler. islam düşmanlığıyla başladı şimdi kürtçülüğe soyunmuş. ilk başlarda atatürk'ün türkleri adam etmek için yollanan bir yahudi olduğunu söyleyip sonsuz saygı duyduğunu söylerken sonradan küfretmeye başlamıştı. yüzünü bile gösteremeyecek kadar korkak çünkü ufak tefek birşey olduğu için bir tane türk amerika'da saklandığı deliğe girip ağzına sıçabilir.

recai iskender

amerika'da yaşayan bir zihinsel engelli.

netenyahu nun oğlunun kürdistan bayrağı paylaşımı

Aynı bayrağı ankara'da dalgalandırmadılar mı sizinkiler? ben mi yanlış hatırlıyorum?

netenyahu nun oğlunun kürdistan bayrağı paylaşımı

nasıl ki tayyip erdoğan'ın fikirleri tüm türklere mal edilemezse yair netanyahu'nun da düşünceleri tüm israillilere mal edilemez. oldu o zaman, başbakanın oğlu kürdistan bayrağı paylaştı diye hemen israil düşmanı olup filistinlileri destekliyoruz. ikincisi türk islamcılar onların terörist gördüğü hamas'a destek çıkıyor, her yerde filistin bayrağı sallıyor onu ne yapacağız?

iletişim fakültesi öğrencisi

kasiyer olmak için diploma almayı beklememesi gereken öğrencidir.

eğitim fakültesinde okuyan öğrenci

mezuniyetten sonra sonu intihar olan öğrencidir.

türk solcuların israilci olması

deniz gezmiş, mahir çayan gibilerin filistinle ilgili yaptıklarından habersiz kişilerin saçmalaması olan başlık.

hindistan ordusu

sadece pislikleriyle dünya'yı altedecek ordudur. mikropların gücü adına!!

türbanla mücadele derneği

bu tip başlıkların altında 'isteyen istediğini giyer size ne' demeyeni zikiyorlar herhalde. kardeşim biz de biliyoruz onu. asıl sorun insanları böyle düşünmeye iten sebepler onları çözmeliyiz. yani birbirlerini giyim kuşamıyla ötekileştirip nefret yaratılmasının sebeplerini.

ezandan rahatsız olan ateist

yeni yetme, özenti, ergen liseli ateistidir. geçen yıl bahsettiğim tanımda olmayan ateist bir arkadaşımla otururken bu konuyu sormuştum, bana 'ezan diye birşey olduğunun farkında bile olmuyorum' demişti. boşu boşuna kafa s.kmeyin çakma ateistler sizi. babanız eşek gibi cumaya, bayrama götürüyor bilmiyoruz sanki. hadi sıkıysa yok deyin.

israil durup dururken mescid i aksa ya saldırıyor

her sene aynı hikaye'den sıkıldım artık yemin ederim. Dünyada müslüman ülkelerden çokça tanıdığım var, o ülkeleri az çok bilirim. Türk islamcıları dışında filistin, kudüs, mescidi aksa diye ağlayıp yaygara koparan, devlet seviyesinde kınama yayınlayan kimse yok. Hatta oradaki araplardan 3 tanesiyle tanışmıştım, hepsi israil vatandaşıydı ve keyifleri yerindeydi. ayda 3 bin dolardan fazla gelirleri var, yiyip içip geziyorlar. bu sözde filistin davasını dünyada akp ve şükerası dışında sikine bile takan yok. israil kudüse saldırdı diye yaptıkları haberlerle orta yaş üzeri bilgisiz türk insanını gaza getirip iç politikada kullanma peşindeler. bilal'in gemicikleri israille ne kadar iş yaptı bir sorun bakalım bir de.

başörtülü bir kızla sevgili olmak

1.5 yıl kadar deneyimlediğim olaydır. alkol, alem gibi alışkanlıkşarınız yoksa, dinsiz değilseniz oluyor yani bir problem yok. benimki nasıl bitti derseniz uzun hikaye işte. aslında güzel de gidiyordu da işte ne yapalım. hayatımdaki ilk ve tek ilişkiydi bitti maalesef keşke devam etseydi diyorum şimdi. ayrıldıktan bir süre sonra da alkole başlamıştım zaten. neyse beyler bu kızlara yetiniz ciddiyse yaklaşın öyle takılayım vakit geçireyim diye bir olay yok, boşuna kızın vaktini de çalmayın, duygularıyla da oynamayın.

esrar

türkiye'de kullanılmaması gereken madde. çünkü yasadışı olum, polis abiler yakalarsa hapse girebilirsiniz benden söylemesi.