bugün

entry'ler (88)

erkekler olmasa kadınlar birer hiçtir

Evet evet mitozla çoğalırdınız.

sözlük yazarlarının itirafları

daha kaç yarın umuduna bugün katlederim bilmeksizin gelecek kaygısından ötürü sevgilimden ayrıldım. işin tuhafı o aldatıldığını düşünüyor. benim gibi bir beceriksizden hem de. kendisi master yapmıştır ya şimdiye neyse. pilavından göktaşı çıkasıca.

erkek beyninin kadın beyninden büyük olması

önemli olan büyüklüğü değil işlevi. zekayla bağlantı kuranlar, neyin kafası o?

islamın iyilik emrettiğini sanan cahil türk

sürüsüne bereket. türklüğe hakarettir. her türlü sapkınlık, erkek hegemonyası, kadınların seks objesi olarak görülmesi vs ne ararsanız bu dinde mevcuttur. farklı dinlerden kopyala yapıştırla oluşturulmuş, muhammedin kendi zevkleri doğrultusunda yön verdiği bir dine inanmak ve bu sürüye katılmak için cahil olmak birinci şarttır efenim.

kuran daki çelişkiler

hiçbir yerinde tutarlılık yoktur ki çelişki arayabilelim.

kızlarda olması gereken ideal boy

bodur tavuk her daim piliç mottosu boşuna değilmiş, bi kez daha tescillenmiş oldu.

karikateist in mahkemelik olması

burası türkiye şaşırdık mı, tabi ki de hayır. yine karikatür davası, hayır zorunuza giden nedir anlayamadık gitti. belli ki yine fena koymuşuz, cahil sürüsü iz kaming.

koreli erkekler

onu bunu bilmem de ortalama bi Türk kızından güzeldir bu abilerimizin yüzleri, tabi çoğu estetik yaptırır ve tonla makyaj kullanır, buram buram gaylik kokarlar vs. ama olsun. Taytlarınızı bile paylaşabilirsiniz, sevin onları.

ertan örgen

Türk Şiirinde Gelenek, Baskı ve Kaçış Problemi kitaplarının yazarı, Yeni Türk Edebiyatı alanında oldukça bilgili, yakında profesör olması muhtemel, über bir hocadır kendileri. Derslerinden ayrı bir zevk alınır, konuşmalarındaki ironi için bile derslerine gidilir. Yeni Türk Edebiyatı dersimize girmektedir hala. Balıkesire fazladır kendileri efenim.

hafızalara kazınan şiir cümleleri

canımla besliyorum şu hüznün kuşlarını.

uzak durulmalı dediğiniz insanlar

narsist insanlardır. kendine tapan insan kadar kötü bir şey var mıdır ki. yakınından bile geçmemek gerekir.

vatanı latin alfabesini getirerek cahilleştirdiler

evet efendim, bir gecede cahil olduk, bir gecede de aydınlanırız herhalde.

uzun saçlı erkek

diğer erkeklere göre daha karizmatik dururlar, hele bir de az biraz sakalları varsa her zaman bir adım önde olacak erkeklerdir.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

the beatles twist and shout. eski ama güzel bir şarkı.

sözlük yazarlarının itirafları

insanlara laf sokmak çok hoşuma gidiyor.

bitirilemeyen kitaplar

türk klasiklerinin başı çekeceği kitaplar. mesela huzur. bitir bitirebilirsen.

sayın öcalan diyen cumhurbaşkanı adayı

istiklal marşını bilmeyen cumhurbaşkanı adayı ile kapışır.

denizli

şu sıralar her yerde erdoğan afişleri bulunan güzel memleketim. o derece ki annemden çok erdoğanı görüyorum.

hayvan beslemek günahtır

beslemekle hapsetmek aynı şey değildir. hayvan beslemek sevaptır, hayvanlara zulm etmek günahtır.

ekmel bey in ulusal marşı bilmemesi

bu adam da sussa bir dert konuşsa ayrı bir dert. ha bir de ülkücüler oy atacak bu adama. yazık valla.