bugün

entry'ler (14)

yves rocher

Köperme yapmayan krem şampuanını deneyerek kullanmaya başladım daha doğrusu bir parfümünü alırken hediye verdiler tanıtım amaçlı hediye işini çok beğeniyorum ben, geçtiğimiz senelerde bizim üniye gelip ürün de dağıtırlardı hiç kaçırmazdım hgfds neyse saclarım üst üste boya işlemi gecirmiş yani tam zamanında denk geldim, Magaza görevlisi ürünü çok guzel anlattı. Gerçekten kopurme olmuyor fakat sacınızı yıkadıktan sonra şampuanı bir kaç dakika saçınız da bekletip öyle durulayın. inanılmaz bir yumuşaklık inanılmaz bir parıldama bayıldım gercekten. Kesinlikle tavsiye ediyorum özellikle boyalı saçlara.
görsel
(bkz: Yves Rocher Köpürmeyen Krem Şampuan)

malazgirt 1071 sinemalarda

https://www.youtube.com/watch?v=O684TxHCorQ

yeni fragmanı yayınlamış. gerçekten harikulade görünüyor. yapımcısına helal olsun.

neden suriye bataklığına girdik

dün akşam elimdeki güç mevsimi kitabını okurken düşündüm de, kitapta da anlatıldığı gibi ; güç ve iktidar savaşı, dünyaya hakim olma, ekonominin itici gücü olmayı istemek.. devletleri savaşa götüren sebepler bunlar.
Biz suriye'ye girerken belki de başarısız dış politikalarımızın bedelini askerler ödüyor. masum insanlar ölüyor.
Kitapta da bizim suriye bataklığına neden girdiğimiz işte bu kadar güzel özetlenmiş. bakınız.

görsel

pep card

kullanmayan kalmasın abi. bu sıralar ciddi bir şekilde faydasını görüyorum. 3 ay sonra almanyaya gidicem. bu kartı yanımdan ayırmam. kur farkı ödemiyorsun daha ne olsun insan mutlu oluyor. zaten komisyondan kur farklarından basımız döndü, pep card imdadımıza yetişiyor

sevgiliyle penti mağazasına girmek

evet geçenlerde tutturdu girelim diye. kıramadım bende girdim napim.

14 şubat sevgililer günü

bize gelmez. biz 15 şubat kankalar gününü sinemada kutlayacağız. hep yek 3 izleyerek hem de.

kafalar karışık

beğenmeyenler herhalde akşama kadar kim ki duk filmleri izliyor.

öğrenciyeeşya

eşyalarımı napsam diye düşünürken sözlükte karşıma çıkan kampanya.

sinek

insani insan olduguna utandiran bir canlidir bazen.

siklet

genelde siklet olarak kullanılmasına karşın tdk'ye sorduğunuzda öyle bir şey yok der. sıklet vardır.

motor

inanilmaz gaflara yol acan alabildigine masum ama bir o kadar da terbiyesiz piston piston bir kelime.

araba

icadından sonra insan oğlunun beygiri olmus, adına nice sarkılar yazılmıs, içinde nice anılar yasatmıs olan oturgaclı götürgeç.

pınar

bir isimden çok daha fazlası.. eşsiz bir yürek, mükemmel bir zeka mesela.. çok özel.

seda sayan

sonsuza kadar görmemek-duymamak-hissetmemek istediğim, ıssız bir adada üç tane nihat doğan'la yaşamasını dilediğim insan.