bugün

entry'ler (39)

honda accord

Honda'nın passat ayarındaki arabası..

sözlükçülerin popomundo karakterleri

(bkz: orçun kunek)

bir sezon 500 un uzerinde gol atmak

en kısa yoldan hayvanlık belirtisidir, terbiyesizliktir.

kapagina bakip kitap almak

herkesin yaptığı olay.ilk olarak yazar dikkatinizi çeker. daha sonra kitabı elinize alıp * incelemeye başlar ve satın alıp almayacağınıza karar verirsiniz. **

basortulu rocker kiz

stagedive yaptırılası hatundur. sadist olduğumu dusunmeyin ama atlayış anında çevik bir hareketle turbanı kafadan çıkarıp paraşut olarak kullanacağından bi sakınca gormuyorum ben.*

kapagina bakip kitap almak

şekilci zihniyetin vardığı son nokta, özellikle popüler kültürün metalaştırdığı kitapların kapaklarına bakıldığın da fark edilmesiyle ürküten durum.

25 agustos 2007 grup yorum konseri

protest muzik nasıl yapılır, neden vardır, neye benzer diye merak edenlerin gidip görmesini, tatmasını dilediğim konser olmuştur.

teknoloji haber

bilim dunyasında ki son teknolojik gelişmeleri bulabileceğiniz geniş kapsamlı bir haber sitesi. özellikle sloganlarıyla "teknoloji aşkına" oldukça samimi gözüküyorlar. direkt link için şöyle buyrun...
--spoiler--
http://www.teknoloji-haber.net
--spoiler--

st pauli

(bkz: fc st pauli)

as livorno calcio

beyoğlun da oldukça fazla sempatizanı olan takım. maçlar internet üzerinden adeta bir şenlik havası şeklinde izlenilir. özellikle faşist lazio ile yapılacak maçlar öncesin de kulübün kendi sitesine motivasyon kazandırmak amaçlı destek mesajları yağdırılır. maç gunu bilinen butun kufurler lazio ya saydırılarak entelektuel masturbasyon dediğimiz olaya girilir*. alman versiyonu için (bkz: fc st pauli) ayrıca (bkz: hastasıyız)

alice bbdo

2005 verilerinde dunya da en çok kazanan 2. ajanstı hatırladığım kadarıyla. mercedes ve pepsi gibi sektorun de dev isimlerle çalışıyorlar. maskotları olan alice adındaki terbiyesizlik abidesi köpek-fare kırması bir hayvana da evsahipliği yapan ajans aynı zaman da. ozellikle 2. katında ki taş hatunlarıyla göze ve ruha hitap edebilmeyi çok iyi beceriyorlar*.

turkcenin gucu

derler ki ural altay diyarların da 10 kaplan gucundedir.

uludag sozluk un muhafazakar yazarlari

gunumuz de muhafazakar geçinenlerin* satmadıkları, özelleştirmedikleri, dejenere etmedikleri, demokrasi* getirmedikleri bir alan kalmayınca haklı olarak çekiştirilen yazarlardır.

uludag sozluk un muhafazakar yazarlari

bugune kadar hangi degerlerimizi muhafaza ettiklerini çok merak ettiğim yazarlar guruhu.

darkseed

my burden, echoes of tomorrow, every day, fly in to the night, biting cold gibi gaz parçalara sahip yarmış, ötelemiş grup.

five finger death punch

the bleeding parçasıyla ortalığı yıkan grup.

kurabiye canavari gibi biskuvi yemek

kurabiye canavarı yemekten çok doğası gereği parçalamak üzere eylemde bulunur*. kurabiye olayı ise oyalayıcılık açısından önüne sürülmüş yemdir bir nevi. diğer karakterlere saldırıp parçalamaması için avutulur aslında o aptal kurabiyelerle. biliyorum bir dönem çocukluğunu bu canavarın kurabiye sevgisi üzerine şekillendirmiş arkadaşlar mevcut aramızda ama gerçekler acı oluyor kimi zaman.

bu tıpkı yamyam kabilelerinin insan etinden vaz geçmeleri için domuz etine alıştırılmalarına benziyor. domuz eti insana en yakın tadı verir derler bazı cannibalism tutkunu arkadaşlar.. kurabiye de öle bişey olsa gerek.

juice

tupac shakur dan kızgın ve öfkeli bir film.

rapidshare

yeni sunucularından dolayımı bilmiyorum ama az önce download da bana 2 mb hızı gösteren canavardır.

makinada opusen cift

kale arkasına atılmayı protesto eden çiftir kendileri.