bugün

entry'ler (27)

türklerin kulak karıştırmakta kullandığı araçlar

çoğunlukla serçe parmak.

bir şey sorunca sanane diyen kişi

söylediği seyden zevk alabilitesi olan kisidir.öte yandan bunu söyledikten sonra pisman olup özür dilemeyi dahi düsunmus olabilir.

cepteki paranın sıfırlandığı an

paranın hesaplı harcanması gerektiğinin anlaşıldığı andır.

facebook ta resim paylaşıp altına aşkım bnm yazmak

sevgilisiyle övünen insaın yapacağı iştir.

ateist olmakla övünen insan

haklı olabilitesi olan insandır.

her akşam makarna yiyen insan

öğrencidir genelde.ya da işsizdir.abim buna güzel bir örnektir sanıyorum.*

melekler korusun

toplasanız en fazla 5 bölümünü izlediğim dizidir.bugun izledim,acıdım.dizideki ipek'e, esin'e.yazık yahu.öyle annem olsa,öyle abim olsa öldürürüm kendimi.hiç düşünmem.süt nine denilen kadına bir şey söylemeye bile gerek duymuyorum.ağlayasım,çığlık atasım geldi.
(bkz: ayıp denen bir şey var)

jerfi

facebook da dolaşan müthiş sevimli bir vidyodaki müthiş sevimli çocuk.
tüm arkadaşlarıma aşıladım jerfi sevgisini.öyle çocuğum olsun,başka türlü olmasın.
şöyle ki,ninni söylüyor babası.çocuk ağlamıyor.gözleri doluyor.'babbaaa' diyor.ama ağlamıyor!yerim ben öyle çocuğu.

ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

eve girip çıkanların kimliğinin bilinmemesi.

aferin cocuklar cok iyi is cikardiniz

amerikan filmlerindeki klasik türkçe çevirilerdendir.
(bkz: well done guys good job)

kızlar kime hasta sorunsalı

şu sıra kıvanç tatlıtuğ dur derim ben.saçmadır ama * bu kadar büyük bir sorunsalsa gayet basit bir anketle halledilebilir.

ben geneleve gitmem diyen erkek

büyük ihtimalle yalancıdır.
ancak kendine saygısı olan bir erkek olması da mümkündür.
(bkz: having sex)
(bkz: making love)
aradaki farkı biliyor olmaktır derim ben.
hı bunun dışında dinine bağlı, ahlaklı, terbiyeli hede höhö olabilir ya da olduğunu savunabilir.*

domo kun

tek söyleyebildiği RWRWRWWRWRWRWRW olan sevimli yaratık.

annenin sevgiliye taktığı lakaplar

'arkadaşın'
-geç kalıcam anne ben bugun
-niye
-öyle
-arkadaşınla mı çıkıcaksınız
-bi sürü arkadaşım var anne benim !?

vodka

diğer içkilere göre beni en çabuk,en kolay,en hede hödö çarpanıdır.nedendir bilinmez ama dayanıksızım vodkaya arkadaşım engelleyin içmemi.

kızların aşık olamadığı gerçeği

gerçek değildir!saçmadır.kızlar aşık olamıyor,erkekler olabiliyor öyle mi?erkeklerin aşık olamadığı gerçeği daha gerçektir.*

demokratik jedilar birliği

katılmaktan gurur duyacağım partidir.neden denilmemelidir çok sempatiktir adı sanı.

patlayan şeker

çocukluğumun en müthiş icadı idi.çok zevkliydi,dili de acıtır hani arada birazcık.***

kapidan cikar cikmaz kakanin gelmesi

off off o öyle kötü bişeydir ki ölsem de kurtulsam der insan.çekilen ve çekilmesi beklenen acıdan ve utançtan dolayı eve dönüp rahatlama işlemini gerçekleştirmek uygun olan davranıştır sanıyorum.ancak iş görüşmesine filan gidilicekse ve geç kalınıyorsa * insan eve dönmeye cesaret edemez.

hamburger yemek

how i met your mother dizisinde bir sezonun bir bölümünde marshall önderliğinde şehrin en iyi hamburgerini yaptığı iddia edilen * lokantayı bulmaya adamıştır ekip kendini.bu arayışlar sırasında* öyle bir hamburger yer ki, en hamburger sevmeyen insanın bile* canı hamburger çeker ve gecenin bi köründe 'hamburgeeeaeaear' diye inlemeye başlar.ve işte hamburger yemek böylesi bir tutkuyla gerçekleşmelidir.