bugün

entry'ler (151)

ece erken

Tam bir fiyasko. Ayaklı fiyasko daha ne kadar batabilir ne kadar düşebilir çok yazık.

evlilere sorulmak istenen sorular

Öncelikle küslük vb olmadan tabi ki sessiz kalabiliyoruz, çalıştığımız oluyor, başka diziler izlemek istediğimiz oluyor, uyumak istediğimiz oluyor ama bir iki gün aile evine gitme kararı almak aşırı saçma çünkü bir süre sonra alışıyorsun ve zorunlu olarak gittiğin aile ziyareti bile geçmek bilmiyor.

Bayramlarda ortak kararla ziyarete başlanıyor bizimkiler ayrı şehirde.

oturma odası

Nolur boş yapmayın da fikir verin.

oturma odası

Dekorasyonu için rahat, minimal mobilyaların seçilmesi gereken odadır.
Bu konuda yardım edebilecek güzel fikirleri olanlardan mesaj bekliyorum.

sözlüğün hayattan bağımsız olması

Mesela bim yerine migrosa giden salak...

Siz salak mısınız Migros yakındır, Migros’u seviyordur siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?

sözlüğün hayattan bağımsız olması

Herkesin içten içe dikkatini çekiyordur. Burada kadınlar hakkında, ilişkiler hakkında, güzellik algıları hakkında gerçek yaşamla bağdaşmayan bariz bir şeyler var. Yani mesela dış görünüş hakkında öyle şeyler okuyorum ki aklı başında hiç kimse bunları yazmaz çünkü düşünmez acaba buradaki insanlar dış dünyadan bu kadar bağımsız mı? Ya da çoğunluğu gerçekten dış dünyadan bağımsız çalışmıyor, hayattan haberi yok, internetli telefon hariç bir şeye sahip değiller. Kız arkadaşın bikini giymesine izin vermek diye başlık var, aklım almıyor. Ya da şöyle şöyle olmayan erkek.

Demek istediğimi anlıyorsunuz değil mi? Ses verin.

en meşakkatli ev işleri

Yağlı yemek piştikten sonra fırın temizlemek.

kendisinin olan arabanın önünde foto çekinmek

inşallah önümüzdeki birkaç ay içinde Mercedes c400d alınca yapacağımdır. Öyle bir model yok demeyin var işte var.

sözlük erkeklerinin über ötesi fotoğrafları

Bu mumya abi ayıptır söylemesi biraz kadına benzemiyor mu sizce de?

japon kadının sizi kölesi yapması

Evlilikle köle olmaz sen onun karısısın ay kocasısın tabi ki çayı sen demliceksin kocan bütün gün işteymiş bak ay karın. Amaaan bana ne gereği var ya.

gaziantep

Ev fiyatlarının, marketlerin ve turistler yüzünden yemek fiyatlarının Daha doğrusu her şeyin fiyatının aşırı yüksek olduğu şehir.

gaziantep

Takıldığınız yerlere bağlı olarak Türkiye’nin en iyi şartlarında da yaşayabilirsiniz Suriye’nin en berbat yerinde de yaşayabilirsiniz. Terör yok tabii ki ama siz paradan haber verin, eğer zenginseniz gerçekten harika mekanları olan, çok nezih semtleri olan bir şehir.

en güzel kıro şarkılar

Serdar ortaç ft Bülent serttaş- haber gelmiyor yardan.

erkeklerin orospu kızlara olan ilgisi

inşallah ilerde de o ilgi duyduğu kadınlarla evlenirler aminnn.

kadınların ilişkide yaptığı hatalar

Fazla fedakarlık,
Annesi gibi davranmak,
insan yerine konulmayacak adamları hayatı hakkında söz sahibi etmek,
Kıskanılmayı bi bok zannetmek...

erkeklerin ilişkide yaptığı hatalar

Başlangıçta neye aşık olduysa sonra ondan şikayet etmek mesela şımarıklığına bayılır başta o çekici gelir sonra der ki sen çok şımarıksın bu huyunu değiştir.

sözlük kızlarının ayak fotoğrafları

Leopar desenli nevresim mi? Gerçekten mi? Yani bunu dizilerdeki kötü kadınlar dışında normal hayatta kullanan var mıymış?

anın görüntüsü

Yemin ediyorum evde ne kadar yağ çöz deterjan bilmemne varsa hepsini sıkıp temizleyesim geldi öyle hırslandım.

renkli gözlü erkek

Rengine göre de değişir de buz mavisi ise bakışları çok donuk olabiliyor. Eşimin göz rengi bu inşallah çocuklarım bana çeker.

acımasızca eleştirmek

Acımasızca ayaklaştırmak gibi yani.