bugün

entry'ler (29)

defterine tebeşirle yazan öğrenci

bir de bunun öğretmen yazınca yazan, tahtayı silince silen versiyonu mevcuttur. bu cocuk alınıp psikiyatriste götürülmez de ne yapılır değil mi a dostlar? nitekim bana da aynen öyle yaptılar. sarışın da değilim üstelik.

bir daha gitmemek için okulu kundaklamaya çalışmak

8 yaşında telefon şakalarıyla ünlü Becky modeli için : http://www.youtube.com/watch?v=qa7why6CCyo

babanın söylediği unutulmayan sözler

ehliyeti yeni almışım, gittim kendimce bir araba belirledim, ne araba fiyatlarından haberim var, ne de ailenin ekonomik gücünden, bir evin bir kızıyım diye şımartıldıkça şımartılmışım zaten.

- baba istedigim araba x galeride.
- sabancının kızı sandı kendini şıllık.

o gün kendime geldim, adam oldum ben. evet!

yollar var ki allah a çıkar

(bkz: bagdat)

sabahları yanımda uyanacak kızlara öğütler

45 cm'den fazla yaklasmayin, lezbiyen degilim, oyarim.

büyüyünce ne olacaksın a alternatif cevaplar

+ buyuyunce ne olacaksin?
- fire mage

(bkz: world of warcraft)

az ye de kendine bir hizmetçi tut

daha sık kullanılanı "az ye de uşak tut" olan veryansındır.

birbirlerine orospu çocuğu diyen kardeşler

ağzından çıkanı kulağı duysa da beyni algılamayan kardeşlerdir.

world of warcraft

cataclysm'in gelişiyle, benim bırakacağım oyundur.

azeroth'un anasını belle, lore'un içine et, tauren paladini gözüme sok sonra?

yeşil yandığı andaki kornaya abanma hastalığı

trafik ışıklarına geri sayım zımbırtısı konulduğundan beri hastalık hızla yayılmaktadır. kontamine etme çalışmaları devam etmektedir. yapılan istatistiklere göre bazı bölgelerde korna çalmaya başlama zamanı yeşil ışığa 10 saniye kalana kadardır.

maaşıma ciddi zam bekliyorum

nike fırlatmakla hayat mı geçer, nerede gucciler, nerede pradalar nidası.

beyin cerrahı

muhabirlikte savaş muhabirliği ne ise, cerrahlıkta beyin cerrahlığı odur. mayın tarlasında baretsiz yürümektir.

cataclysm

artık world of warcraftı bırakma zamanı geldiğinin habercisidir. nitekim oyun cıvımıştır. zaten wrath of the lich king beklenilen tadı vermediği gibi, verdiği tad kabağa yakındır. cataclysmde ise tek görülesi şey tauren warriordur. gnome'ların oyunun tek heal edemeyen sınıfı olma özelliğini de elinden alacaktır.

kızların avatarlarına bebek fotoğrafı koyması

bu kızlar en anaç duyguların insanıdır. eğer eğlenmek gibi bir niyet var ise er kişide, uzak durması gerekir.

experimental

2 gundur çalışamama nedenim. okuyorum, okuyorum, okuyorum. kimi kızıyorum, kimi guluyorum ama en çok da şanssızlıklarına üzülüyorum.

erkek adam ile başlayan önermeler

erkeklerin kasılmalarına ve hayattan keyif almamalarına neden olan önermelerdir. toplum baskısıdır.

aldatma sebepleri

psikiyatrik bozukluklardır. hiç bir aklı selim kişi kendisine saygısını kaybetmek istemez zahir.

damacanayi kafaya dikmek

damacanaya eziyet konulu filmin reyting kaygısıyla çekilmiş ikincisidir.

gotune periskop kacmis denizalti murettebati

denizaltı şartlarında kolonoskopi yaptirandır.

baba ben bu gece erkek arkadaşımda kalacağım

+ baba ben bu gece erkek arkadaşımda kalacağım
- saat kaçta gidicen?
+ sekizde
- tamam yedi buçukta gelip istesinler.