bugün

entry'ler (20)

şirinler 2

bugün gösterime girmiş olan film. bu küçük mavi şeylere karşı büyük bir sempatim var. hemen gitmeli.

olly murs

adam levine ile olan ses benzerliği sebebiyle uzun süre troublemaker şarkısını maroon 5 şarkılarında aradığım sanatçı. neyse ki sonunda kendisini keşfettim.

the wolverine

film bitti sanıp çıkarken gelen son sahnesi ile içimde sevindirik duygular uyandıran film. eski dostlar eski dostlar.

sevgili sözlük

sevgili sözlük,

döndüm dolaştım yine sana döndüm. merhaba!

çocuklara dini eğitim vermek çocuk istismarıdır

tamamen yanlış bir önermedir. aksine çocuğa bir altyapı hazırlamak çok önemlidir. küçükken bana islam nedir ne değildir öğretilmedi. hiç bir dini bilgi verilmedi, bu konulara ilgi duyma altyapısı oluşturulmadı. ben de uzunca bir süre "islamcılar öcüler yea geri kafalılar yobazlar" diye gezdim ortalıkta. başörtüsü görüntü kirliliği dedim. şimdi gerçeği öğrendikten sonra hem kendimden utanıyorum hem de keşke öğretilseymiş bana diyorum.

i am feeling lucky

google'da bulunan ve hiç kullanmadığım butondur. hiç de merak etmemişim demek ki bunca yıldır bir kere bile basmadığıma göre.

popmundo

yeni versiyonuyla beni kendisinden tamamen soğutan oyundur. halbuki başladığımda yıl 2007 idi. okuldan gelip hemen karakterime konserlerime bakardım. zombi günlerinde geçide girer zombi öldürür sakatat toplar, aşı dağıtırdım. ovülasyonları 4 gözle bekler mavi çizgiyi görene kadar durmazdım. bana çok değerli uluslarası arkadaşlar da kazandırmıştır vesselam. ancak v2 çok yanlış bir karardı...

maaş gününe 5 gün kala cepte 100 tl kalması

olsa süper olurdu diyeceğim durumdur. şahsen harcama limitim 50 tl den yukarı çıkamıyor. züğürtlük zor.

cumhuriyet halk partisi

kemal kılıçdaroğlu ile %20lerden öteye gidemeyecek olan partidir.

ibnelerin orospuluğu

tek diyeceğim: (bkz: küfürlerle tamlama kurma sanatı).

ota boka direniş diyen öküz

görünce üzerine kusmak istediğimdir. yeter.

love hurts

but sometimes it's a good hurt diye devam edilesidir. zamanında çokça dinlediğimdir.

tuğ

sevdiceğimin isminin son hecesidir. dünyanın en güzel hecelerindendir.

demi lovato

heart attack şarkısına bittiğim sanatçı. buralarda kalıcı olacağa benziyor.

seni gerçekten sen olduğun için seviyorum

iliklerime kadar hissettiğim duygudur. önceden pek de inanmazdım ama böyle bir şey gerçekten vardır. huzur doldurur insana.

esra erol un aylık 500 bin tl ye fox a geçmesi

duyunca insanın sövesi gelen haberdir. o insan 500 bin tl'lik ne yapıyor?

radyo uludağ

bir el atmam gereken radyo. uluda-gündem gibi değişik programlar eklenirse de tadından yenmez.

islam hoşgörü dinidir inanmazsanız başınız kesilir

islamı çok yanlış anlamış kişilerin söylemidir.

4 sene üniversite okuyup ev hanımı olan kadın

bir kadının mutlaka çalışması gerçeğini idrak edememiş kadındır. yarın öbür gün başına bir durum gelse baba evine dönmek zorunda kalacak kadındır.

türkiye de islamiyetin 10 yıl sonra bitecek olması

mantık dışı ve bireysel bir istekten öteye gidemeyecek olan hadisedir.