entry'ler (15)

kenny g

seattle gibi grunge müziğin ilahi yuvasından kopmuş gelmiş saksafon enstrümanının dehasıdır kendisi. gece, mum ışığı ve sevgiliyle bir sarılma anını hatırlatıyor bana..

osmanlı devleti yıkılmasaydı olabilecekler

En önemli şey, Özgürlük olmazdı...
O olmadıktan sonra ne edeyim ben imparatorluğu, ganimeti altını, şuyu buyu..

tokat

insanları inanılmaz derecede aşağılayabilecek bir hareket. tavsiye edilmez...hele ki bir bayana yapılıyorsa, bir daha asla affedilmezsiniz. bir bayan bir erkeğe atıyorsa gene aynı şey olur. hatta erkek bir daha yaşamak falan istemez.

d smart

Aydın Doğan'ın insanlara kazık atsam ama nasıl yapsam diye günlerce düşündüğü ve sonunda ortaya çıkardığı dijital platform. Kazık atmanın yeni yolu...

manga

japon anime sanatı. Manga grubu da müzik videolarında genellikle bu sanatı kullanırlar.

sopaya sürtünmek

dayağa doğru gitmenin diğer hali.. tehlikeli atraksiyonlar içerebilir...

beşiktaş

tezahürat konusunda en yaratıcı taraftar Beşiktaştadır. ancak Delikanlı Adam Çarşı Pazar Dolaşmaz diye de çoğu takım tarafından makaraya maruz kalır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü gibi garip bir isme sahiptir. Ancak her basın toplantısında Beşiktaş Spor Kulübü denir ve orjinal isim katledilir..

rammstein

Her albümü şaheser. Her albümü ayrı. Her albümü çok gaz. Her ne kadar eleştirmenler Rosenrot albümü için Reise, Reise albümünden çok uzakta ve başarısız deselerde Reise,Reise'yi bile geçmiştir kendileri...

ard arda Spieluhr dinledikten sonra çok kötü şeyler olabilir.....Ardından Wo Bist Du dinlenirse kafayı sıyırmak çok olağan bir durum haline gelebilir...

t c başbakanlık toplu konut idaresi başkanlığı

insanları dolandırmak amaçlı çalışan kurum. çok düşük ücretle sattığı evler için önce 2000 ardından 5000 ytl isteyen kan emici sivrisinek modelinin yasal hali.. bir takım insanların veya dolandırıcıların maskesidir ama kimindir belli değil. belli olunca eminim çok rezil olacaktır bu kurum ve yardakçıları

johnny depp

şaheser, başyapıt, tapılası, yatılası, öpülesi insanevladı. 2001 yapımı Blow filmindeki rolü ve oyunculuğu ile beni koparan şahsiyet. Tapıyoruz efenim..

şenlik haftasında sınav yapan hoca

bunu yapan hocanın, öğretmenin, öğretim görevlisinin katli vaciptir. tez elden gebertilmesi ve cesedinin de parçalara bölünüp şenlik ateşinde yakılması gerekir...

ayrılırken söylenen son söz

kelimelerin kifayetsiz kalır. birşey söylenemeyecek duruma gelinir. Ayrılık, Ayrılmak.... acı verir. hem de çok

salavat getir pezevenk

Ağır Roman'da Arap Sado'nun mahallenin yeni reisine bir kapışma esnasında bağırarak söylediği güzide replik..

Şöyle ki;

"Salavat getir ulan pezevenk, vaden doldu."

bilgisayari kapatma yontemleri

dugmeye birkac saniye basili tutmakta yararli oluyor.

insanlardan nefret etme sebepleri

otobuste giderken ve yo la tengo dinleyip biseyler cizerken ayi insan diye tabir ettigimiz insan olmayan varliklarin abuk sabuk bakip gakgak gubalak hareketler yapmalari, kocaman dunyayi 10 bin tane asalak insanin yonetmek istemesi, sirf erkeklerde kupe takar sozu dogrulandigi icin yolda yine ayi insanlarin yaptigi sozlu saldirilar.