bugün

entry'ler (65)

total drama island

Müziği de ayrı güzel. Aaaa vonabiiii feymeeees. Çok cilveli söylüyor adam. Böyle düşünüyorum evet.

kullaniciadinedemek

Dünyanın en çirkin nick'i. Mesaj kutuma baktım biri dalga geçmiş, nick'in komik diye. Cidden komik olduğunu düşünmesine sevinmiştim filan. Askdjdkdk nickaltı giren birine de demediğini bırakmamışım ama herhalde mesajlaşıp tartışmıştık onunla. GozGozgoztepe'den de Özür diliyorum her nerede yasiyor ve yaşatılıyorsa, dostum ben şu an çok daha beter bir üniversitede okuyorum. Şöyle bir geçmişe gidiyorum, 2009... Lisedeyim. Sözlüklerde dolanıp ( burasi ve itu. Gectigimiz ocak ayinda ek$ici de yazar oldum sonra ben^^ birakin anlatiyim) sohbet ettiğimde gazi- edebiyat okuyorum, diyorum. Hatta biri anlamış, üçüncü öğretim mi birinci öğretim mi, demişti. Neyse ki bir demiştim. Ahshhshs dostum şu an ikinci öğretim okuyorum duyuyor musun fistikci şahap duyuyor musun? Son olarak nakata nickli yazar bir şeyler yazmış. Seni hatırladım delikanlı. Ve ben hiç kızıl saçlı olmadım. Hep siyah hep siyah. Son olarak sifremi hatirladigim icin boyle bi seyler yazayim, dursun Boyle dedim. Biraz dolanacagim. Esen kalin. Günaydın.

good girls go bad

cobra starship adlı grubun leighton meester ile düet yaptığı şarkı.

cocugu baska cocuklarla kiyaslamak

(bkz: ruşen amcanın oğlu sedat)

kullaniciadinedemek

kullanacağı rumuzu saatlerce arama derdi olmayan, her şeyin özelini, az rastlananını bulmak gibi bir derdi de olmayan, nickini de öyle oturup düşünüp tartacak biri olmayıp kendisi yerine düşünenlere de zahmet ettiklerini burdan ileten yazar.

gozgozgoztepe

üniversitesi umrumda bile olmayan, önyargılı yazar.

starcrossed

ash'e ait şarkılardan biri.

bisküvi denince akla hemen onun adı gelir

(bkz: eti eti eti)

gece makyajı

** gündüz yapılan makyaja kıyasla daha koyu renklerle yüzün badanalanması, bir çeşit yüze maske takma durumu.* genellikle siyah gri tonlara gark olunur.*

90 lar pop

(bkz: grup vitamin)

samipaşazade sezai

şir (1878)
sergüzeşt (1889)
küçük şeyler (1892)
rumuz-ül edeb(1900)
iclal(1923)

skulls

(bkz: saklı seçilmişler)

türk filozof olmaması

(bkz: farabi)

anjulie

rain adında şarkısı zırt pırt duyulan şarkıcı.*

en uzun şarkı adları

(bkz: i bet you look good on the dancefloor)

whip it

jay leno'nun programında tanıtmış olması hasebiyle haberdar olunan drew barrymore filmi. *

gitar alanın ilk öğrenip çaldığı parçalar

(bkz: caddelerde rüzgar)
(bkz: üsküdar a gider iken)
(bkz: samanyolu)
(bkz: yollarda bulurum seni)
(bkz: akdeniz akşamları) gibi şarkılardır.

bloody mary

amerika'nın yöresel hurafelerindendir. rivayete göre aynaya bakıp; 3 (üç)* kez bloody mary -bladi meğri- dendiğinde kanlı mary geliyor imiş. yalnız türkiye sınırlarındaysanız paniğe gerek yok. teenage kuzen tarafından denenmiş ve gelmediği tecrübeyle sabitlenmiştir.

tanınmayan çok sarılan akraba

aynı zamanda çok sık terleyen, yüksek sesle gülen akrabadır.

rte sözlük yazarı olsa alabileceği nickler

(bkz: beraber yürüttük biz bu yollarda)