bugün

entry'ler (22)

d vitamini eksikliği

Eksikliğinde çocuklarda rasitizm, kemik yamukluğu gelişim bozuklukları gibi aksaklıklar görülür. Baş ağrısının baş sebeplerinden ve kilo vermenin düşmanı olan vitamin.

t ile başlayan en güzel şeyler

tirrrek efendim.severiz.

dünyaya bir daha gelinse olunmak istenen canlılar

kitap olmak isterdim. yüzyıllık ağaç gibi eskimeyen eskisede değerlenen.

sinirlendiren sorular

iç mimar mı dış mimar mı?
sevgilin var mı?
projenin yatisecek mı?

yazarlar cumhurbaşkanı seçilirse yapacakları

hewaller başta olmak üzere tüm yabancıları dışarı atardım. Yerli üretim yapan firmalar açar kendi mühendislerimi yerleştirim. Dışarıdaki hiç kimseyle muhatap bile olmam.

feyza altun

feminist bir avukat olduğunu beyan eder. kendisini ünlü değilken bile takip ederdim ama artık birçok şeyi gösteriş ve yapmacık geliyor, yinede ülkemizde az bulunan, kadınlara zor zamanda yol gösterici nadinade ablamız.

her gün ısrarla açılan cinsellik başlıkları

sözlükte uçkuru düşük arkadaşların açtığı başlıklardır. Bide ısrarla bu başlıkları up layanlar var.

kadınların götünü başını açma merakı

isteyen açılır isteyen tesettür e girer bu hiçbirimizi ilgilendirmez. Bir türlü bıkmadiniz kadınları eleştirmekten. kıyafetin namusla bı ilgisi olmadığını er geç anliycaksiniz?

#kıyafetimekarışma

en kebap meslekler

mimarlık yazanlar olmuş bilmiyorlar sanırım. en rahatı öğretmenlik tır sabah 9 akşam 3 çoğu saat dersler boş zaten yaz tatili bayramı seyrani herşeyden yararlanırlar bide.

erkeklerin giymemesi gereken şeyler

parmak arası terlik
tayt gibi dar pantolon
kısa kollu gömlek
paçaları kısa yada kıvrılmış pantolon modelleri
kapri vs. yapılmaması gereken hareketler in başında gelenler

sevilen şarkının vurucu cümlesi

bildiğinde bildiğine pişman olacağını bilmene rağmen neden.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

en acısı da budur ya öldüm der yaşarsın..

tarkan

mega star dır tam anlamıyla. ülkemizdeki en iyi popçular dan biridir.

sözlük kızlarının kullandığı cilt bakım ürünleri

aveneé dir arkadaşlar iki yıldır düzenli kullanırım fiyatı 60-70 lira civarında çoğu eczaneden bulabileceğiniz bir ürün ve harika kokusu var.

allahın tam olarak ne olduğu sorunsalı

ilahtır, yaratıcıdır güvenilmesi gereken varlık.

yazarların en çok yedikleri şey

ekmek peynir domatestir. unutulmaması gereken laf tır.

kendi entrylerini okuyan yazar

Çaylaktır, ya da yürüyecegi insanı seçerken iyi bir araştırmacı.

göçmenliğin ırk sanılması

Bunun ayırımın farkına varamayıp nerelisin diye sorduğunda filan yerden göçmenim cevabını veren insandır. Lakin genellikle kimlikleinde Yozgat Çankırı Sakarya yazan insan grubudur

ülkücü hareketi yapan kızın iticiliği

Özentilik tir, ortamlarda dikkat çekme çabasıdır. Sorsan Turancılık milliyetçilik adına hiç bir vasfı olmayandır. uzak durulması gereken ergen tayfadır.

make up

makyaj demektir. günlük hayatın vazgeçilmezidir.