bugün

entry'ler (15)

gürültü kirliliği

belediyelerin denetimindedir. bu aralar yaz sebebiyle giderek artması maltepe belediyesindeki ekipleri alarma geçirdi hızlan ölçümlere tam gaz devam ediyorlar.
görsel
görsel
görsel

ali kılıç gürültü konusunda dahi çok hassas.

http://www.maltepe.bel.tr...u-denetimleri-hiz-kazandi

şu an sigara içen yazarlar

akıyo bu akşam

turkcell superonline

ben evde internet kullanırken modeme benden başkasının bağlanması interneti acayip bir şekilde yavaşlatırdı, oyun oynarken bile zaman zaman acayip delay oluyordu, geçen gün arkadaşıma gittiğimde gel lan bir el oyun atalım dedi, bende olum kasar internet ben eve geçeyim öyle atarız dedim, ancak saçma sapan konuşma olum ttnet mi kullanıyorum kassın deyince, ya bırak sanki başkasının çok farkı var diyerekten cevap verdim. hayatımda oynadığım en keyifli oyun deneyimiydi, hem yan yana tam bir takım çalışması yapabiliyorsunuz, hemde en ufak bir ping sorunu olmadan oyun oynayabiliyorsunuz, bende evimdeki interneti değiştirmeyi düşünüyorum bu deneyim sayesinde.

tortuborg

bir insanda çıkıp demiyor ki bu iş gerçekten böyle değil, arkadaşım karalamayın şirketimizi diye, gördüğüm şeylerin gerçek olmamasını dilerdim, ama arkadaşlarla beraber birden fazla tekel bayiine giderek kontrol edip deneyimlediğimiz bir şey kesinlikle gerçek. tuborgu aradığınızda geçiştiriliyor bilgi de verilmiyor üstelik, gerçi yukarıda da yazmış arkadaşlar ama olay aynen o şekilde gerçekleşiyor inanmak istemeyen arayıp deneyebilir.

superonline fiber internet

ttnetin fiber zırvasını kullananlar için bulunmaz bir veli nimet, acayip iyi ve acayip hızlı, altyapısı müthiş, kullanıcı olarak şunu söyleyebilirim; kulandığınız 50mbps internetten %100 oranında verim alabiliyorsunuz. ttnette 20mbps internette alabileceğiniz maksium verim 16mbpsdir. üstelik ttnet gibi adil kullanım kotası dolmadan internetiniz yavaşlamıyor da.

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

oha ulan, tamda almaya gidiyordum bu nasıl bir şey. ciddiye almasakta korkulan şey acaba mı dedirtir. bakacağım, diğer biralarda da varsa olağan bir şeydir, alacağım, eğer yalnızca bunlarda varsa, gg demektir elimi bile sürmem.

büyük memeli femen kızı

pirim yapmak için tek yolun bu olduğunu düşünen kızdır...

gülşen

çok zayıf ama şarkıları idare eder sanatçı..

sevdiceği suratını yalayarak uyandırmak

ağız kokusundan dolayı yapılması tercih edilmeyen durumdur..

nıssan x trail

nıssanın 1.6 motor gücünde 7 kişilik çıkardığı yeni model araba ..

pizza

Üstüne birçok malzeme konulabilen, italyan kökenli bir hamur işi yemeğidir.

sam neill

escape filminde doktor karakterinde oynamış oyuncu...

channing tatum

26 Nisan 1980 doğumlu amerikalı sanatçı..

cleveland cavaliers

NBA'de Merkez Grubu'nda yer alan Cleveland, Ohio takımıdır.

amerika birleşik devletleri

Yeni Dünya olarak adlandırılan bölgededir.