bugün

entry'ler (66)

beşiktaş taraftarı

Allah ölüm versin çirkefsaraylı veya ezikbahçeli olmayı nasip etmesin.

elazığ

Taşına toprağına kurban olurum canım memleketim.

hem fakir olup hem sistemi savunan zavallı

Güzel ülkemin yarısı bunlarla dolu.Allah bunlara akıl versin.

gelmiş geçmiş en sexi kadın

Coco,Flower tucci, Elizabeth hurley, kim kardashian..

tango

Öğrenmek istediğim yegane dans.

ümit yaşar oğuzcan

Acılar denizi.........

insanı en çok üzen kelimeler

Şimdi belki yazdıklarım yanlış anlaşılacak ama,okuduktan sonra belki hak verenlerde olacak,bakın bende herkes kadar inançlı bir insanım,söz söz varki rabbim beni yanlış anlama, hayırlısı olsun..hayırlısı olsun,çocuk evde aç hayırlısı olsun,sakat kalırsın hayırlısı olsun,dolandırılırsın hayırlısı olsun,işsiz kalırsın hayırlısı olsun,kandırılırsın hayırlısı olsun,ya arkadaş hayırlısı olmasın,salih ve iyi olanı olsun,ben iyi ve güzel olanını istiyorum...

polis

Hava beleş,su beleş,yemek beleş,otobüs beleş,minübüs beleş,adam döğmek beleş,yüzünde kıl bitmemiş iki kelimeyi bir araya getiremeyen,üst üste 3 yıl üniversite sınavına giripte başarı elde edemeyen,cemaat üyesi olursanız ilk girişte sınavı kazanacağınız,2 yıllık çakma bir eğitimle mezun verip,o mezun verdikleri elemanların, 15-20 yıllık bir öğretmenden daha çok alması söz konusudur.Daha saymakla bitmeyecek meziyetlere sahip tam donanımlı .....

türk atasözleri

Domuz'dan post,cinconludan bi bok olmaz.

9 aralık 2013 beşiktaş sivasspor maçı

bilic senin Allah be..nı versin.

akp nin türkiye insanına öğrettikleri

Hırsızlık ve yalancılık.

paraya önem vermeyen kız

Yalanının .mına koyimmmm

yetenek sizsiniz i izleyen insan zekası

Siz ne derseniz deyin arkadaşlar Acun paranın .mına da değil, makatına makatına koyuyor.

kız çocuğum olacağına ölürüm daha iyi

Beni ve hepimizi doğuran annelerimizdir,kadınlardır.Onlar olmazsa bizler ne olurduk, düşünmek bile istemem.Onlar nazlı varlıklardır, hani cem yılmaz ne diyiyor,Allah bizi, erkekleri analog, kadınları dijital yaratmış.Onlar bizim baştacımız.

artan benzin fiyatlarına akpli yorumları

28.11.2002 1 litre lpg 1,00-.tl
03.12.2013 1 litre lpg 3,10-.tl
28.11.2002 1 litre benzin 1,62-.tl
03.12.2013 1 litre benzin 5,00-.tl

Durmak yok yola devam koyun sürüleri.

ikinci kez izlenmemesi gereken filmler

Esaretin bedeli,cinderella men,çağrı,yeşil yol.

3 aralık 2013 galatasaray gaziantep bşb spor maçı

Çok büyük bir derbydi,El clasicco..

3 aralık 2013 büyük lpg zammı

Ne güzel ediyorlar ohhhhhhh köküne kadar geçirsinler, koyun sürüleri hepinize müstehak. Ama olsun padişahım sen çok yaşa çok yaşa şak şak şak şak..Goy goycu toplum.

kalın kaş

Baykuş gibi.

kola varken ayran içen kişi

Ayran, hele bir de acılı olursa vay ki vayyyy.