bugün

entry'ler (18)

çalıkuşu

Mustafa Kemal Atatürkün en sevdiği kitaptır cephede yanından ayırmadığı tek kitaptır.

sözlük kızlarının sözlük erkeklerini haketmemesi

aslında kimse kimseyi haketmiyor neden diye sorarsanız Türkiyede namus lafı edip sokakta geçen kıza davar gibi bakmak ve kızlarında bu andavallar sayesinde kendilerini kleopatra zannetmeleri ve narsistleşmeleri bunun bir kanıtıdır .

ankara ayazı

içilen sigaralar gelen giden otobüsler yarım demli çay kuru spğuk bir hava sabaha karşı 3 4 ankara otogarına hoş geldiniz .

14 gün boyunca mastürbasyon yapmayan erkek

yurtta görmüştüm bunları hüseyin diye bir arkadaş vardı iyi çocuktu bunla hem imam hatibe hemde süleymancılar yurduna gidip geliyorduk malum kız yok bunla dedikki lan oğlum gel kendimizi dine verek tamam la dedi iśte 2 3 hafta çekmedik sonra anadolu liseliler bizle dalga geçiyor felan kızsız adam saplar şöyle böyle dayanıyorduk en sonunda bu yurdun balkonunda bunla çay içiyoz Yurdun adı beykoz talebe yurdudur bu arada sonra bu bi kız gördü kız mini etekle erkek yurdunun önünden geçiyor mal aq kız gidene kadar baktık kızda bize bakarak gitti işte bi hüseyine bi baktım eli sikine gidiyor boşalmış aq o gün otizbirin gerekli birşey olduğunu anladım .

14 gün boyunca mastürbasyon yapmayan erkek

yurtta görmüştüm bunları hüseyin diye bir arkadaş vardı iyi çocuktu bunla hem imam hatibe hemde süleymancılar yurduna gidip geliyorduk malum kız yok bunla dedikki lan oğlum gel kendimizi dine verek tamam la dedi iśte 2 3 hafta çekmedik sonra anadolu liseliler bizle dalga geçiyor felan kızsız adam saplar şöyle böyle dayanıyorduk en sonunda bu yurdun balkonunda bunla çay içiyoz Yurdun adı beykoz talebe yurdudur bu arada sonra bu bi kız gördü kız mini etekle erkek yurdunun önünden geçiyor mal aq kız gidene kadar baktık kızda bize bakarak gitti işte bi hüseyine bi baktım eli sikine gidiyor boşalmış aq o gün otizbirin gerekli birşey olduğunu anladım .

ölen askerlerin cenaze namazı kılınmayacak

asker kurbanlık koyunmu ki orospan evlatları.

ölen askerlerin cenaze namazı kılınmayacak

asker kurbanlık koyunmu ki orospan evlatları.

atipik depresyon

bir narsist hastalığıdır olabilir ......,............

komünizm ahlaksızlıktır

normalde kominizmi sevmem ama milletin yanında dinci gezip yoldan geçen kızı takip eden şerefsizlerde var.

tankın üstüne çıkarak darbe önlediğini sanan kitle

vatan sana canım feda diyip teslim olan askerlerin kafasını kesen arka sokaklarda bıçaklayan kendini insan zannedenlerdir.

14 savaş gemimizin kayıp olması

balıkçı teknesiyle gemiye saldırmak nedir ?

banyoda 1 saat kalan erkek

düşünüyordur .,......................... ...

çomarsavar

Atatürk fotoğrafı var onada hiçbirşey diyemiyorlar.

devlet bahçeli

işsizi issası issassız............................

mustafa kemal atatürk

Keşke Dirilip geri gelse dediğim insandır.

denize düşseniz rte mi fetöye mi sarılırdınız

Güzel kardeşim niye denizi kirletiyorsunuz.

men of war

heroicte
(img:#1) heroicte sadece yeteneklerini geliştiren ve test eden bir simulasyon .

türk askeri

dün kahraman ilan edilenlerin bu gün hain ilan edilip boğazlanıldığı tek ordudur.