bugün

entry'ler (7)

alerji

30 sene çektikten sonra kurtulduğum iğrenç otoimmün rahatsızlığıdır. Alerjik rahatsızlıkları olanlara rezonans merkezlerinden bilgi almalarını tavsiye ederim. Ben küçükbakkalköy de bir rezonans merkezine giderek kurtuldum.

doğum gününü kutlayan bir insan bile olmaması

silik, kaybolmuş, varlığı ile yokluğu belli olmayan tip demektir.

morali bozukken sigara içememek

bence sigarayı hiç bir şartta içmemek gerekir.

sarma sigara

sigaranın doğal olanıdır. Dolayısı ile tütün 4000 den fazla zehiri içine çekmemiş olursun.

kilo vermek

Rezonans terapi ile gıda bağımlılıklarından kurtularak diyet yapıyor hissi olmadan zayıflamak demektir.
Karbonhidratları tüketmeyi azalttığınız da (komple bırakmanız en doğrusu), kendiliğinden oluşan vücuttaki hafiflemedir.
Gıda intoleransından kurtularak doğru beslenmeye başladığınız da vücutta oluşan yağ miktarındaki düşmedir.
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. http://www.megalifeterapi...imliliklarindan-kurtulun/

sigarayı bırakmak

Sigarayı bırakmak gerçekten isteyen herkesin başarabileceği bir konu. Günümüzde sigarayı bırakabilmeniz için her türlü profesyonel destek de alabiliyorsunuz. Akupunktur tedavileri, bioenerji, psikolojik destek seansları, rezonans merkezleri hep sigara bırakmak isteyen kişilere destek olmak amacındalar.
Mesala ben küçükbakkalköy de bulunan rezonans merkezinde sigarayı bıraktım. Günde iki paket sigara içerken tek seansta sigaradan kurtuldum. Benim gibi birisi kurtulabiliyorsa herkes kurtulur diye düşünüyorum.

sergen yalçın replikleri

espri yeteneğinin ve kişiliğinin nasıl on numara bir adam olduğunun kanıtı, sergen'den inciler. iyi futbolcuydu, insanları güldürebiliyor hem de dobra. daha ne olsun? attığı bir golü iki farklı kadına armağan ettiğini söylemesi de bence en güzel incisiydi.