bugün

entry'ler (17)

redkitin ati

kudurtma makinası!!!

redkitin ati

Kudurma makinası.

redkitin ati

gerçek bir CHP'li, bu arkadaş ile çok münakaşaya girdim, yukarı Kemal Kılıçdaroğlu, Aşağı Canan Kaftancıoğlu savunup duruyor. Ya bro? Kaftancıoğlu dediğin kişi resmen bir militan değil mi? bu arkadaş diyorki, Kaftancıoğlu teyze olmasaydı Kemal orada rahat olamazdı. Kaftancıoğlu teyze sokaklarda taşlı sopalı savunma yaptıysa, Atatürk'çü olmasındandır diyor. çözemedim.

uludağ discord grubu diye bir saçmalık var olması

hatay'a laf eden olduysa gerçekten bu sözlüğün bittiğine işarettir. zarif sözlük bile buradan daha iyi.

zarif sözlük

görsel
Mobil teması böyle olan site.

zarif sözlük

Zarif Sözlük aslında prangalara karşı vurulmuş bir özgürlük çağrısıdır. Çok sonra keşfettim az kişi var ama dünyanın en iyi oluşumu bunu yürekten söyleyebilirim. Başlıklarda küfürdür kıyamet argo yaparlar ama özünde çok zeki Çok beyefendi Çok hanım efendi üyeleri vardır. Ve bu insanlar boş insanlarda değil. Örneğin ismini vermeyeceğim bilindik bir yazarları var bu kişi bir siyasi partide yüksek bir kademede. Biri avukat diğeri savcı. Yani nasıl böyle dıştan değişik ünvanda değerli insanlar böyle bir sitede onu bilmiyorum ama değerli bir oluşum. Zarif sözlük gibisi yok.

recep ivedik 7

gerçekten tam kemal sunal tarzı bir film olmuş.

kendi osuruğuna uyanan insan modeli

arada olan hadise. ama kendime söz verdim ve çok kızdım.

enine çizgili tişört giyip doğru konuşan tek kişi

Umarım milyonluk çanta kullanan emine değildir o emine.

yıkılış tayyibizm

Daha yeni başlıyoruz nereye yıkılış aslanım.

doğalgazı sonuna kadar açıp evde yorganla dolaşmak

bu doğalgaz ve senin aradan bir sorun kardeşim.

yazarların en sevdiği yabancı film artisti

ceki jeck. arnold sıcarvegezer. daha çok var.

yazarların cumhurbaşkanı adayı

Mansur Yavaş. Tabii ki. Fakat geçmişte milliyetçi tabanda olması doğudan eksi puan almasına yol açabilir.

ak parti seçmeni

sorgulamayan kitledir. sorgularlarsa başlarına kötü şey geleceklerine inanırlar.

iktidar değişince aktroller ne olacak sorunsalı

gömdükleri kırbaçları çıkartacaklar. ne yapsınlar.

en iyi psikolojik filmler

insepşın der ve susarım. harikadır öneririm.

gerçek islam

ilk olandır. Tarikat ve cemaatler şimdi buna uymuyor.