bugün

entry'ler (11)

güç mevsimi

Gerçekten Emma'nın yaşadığı hayal kırıklığını kendi içimde hissettim, bu kadar kendini bıraktığın ve aşık olduğun onunda seni sevdiğine inandığın insanın seni ölüme terk etmesini düşününce insan şaşıyor bir de Emma bunu yaşadı, valla daniel dua ediyorum ki Emma ölmemiş olsun ve 2. kitapta senden intikamını alsın, tek dileğim bu.
(bkz: Güç mevsimi Emma)

malazgirt 1071 fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=O684TxHCorQ

iNŞALLAH güzel bir tarihi film izleyeceğiz cengiz coşkuna yakışır bir rol başarılar diliyorum. sinemada izlicem bakalım.

para biriktirmek

çekirdeklerin önce kabuklarını soyup biriktirip yemek eyleminden örnek alarak yaptığımeylem, önce biriktiririm sonra çatır çutur harcarım, tavsiye ederim.

iş bankası

Gectiğimiz günlerde hisse senedimin artışyla beraber satış işlemi verdim ama fazladan ara kesmişler, sonra gittim düzelttirmeye hemen hallettiler bankalarda hata hep olacak ama hangisi daha cabuk iş çözüyrsa benim gönlüm onlarda yana hocam.

pep card

cep uygulamasını kullanıyorum pep card'ın. Visa logolu Pep kartınız ile yurt içi ve yurt dışında güvenli ve tasarruflu alışveriş yapabiliyoruz. Özellikle yurt dışı olayı gerçekten güzel. şu diğer bankaların komisyon alma olayından bıkanlar özellikle de, pep card'ta diğer tüm bankalara 7-24 para gönderebiliyosunuz, şahane değil de ne?

deniz baykal

eger 2011 secimlerinde chp'nin basinda olsaydi chp %13, mhp %26 oraninda oy alirdi. ben de sahsen ikametimi besiktas'a(2. bolge) alip sirri sureyya onder'e oy verirdim.

çifte gitsem çoktan bitmiştim

okey masalarinda duyabilecegimiz, ici bos bir klise. lavuk onceki el attigi tasin aynisini ceker, toplamda 3 cifti falan olur, hemen "cifte gitsem coktan bitmistim" der. siktir git gavat, gitseydin madem di mi? hic.

neyse, ben kendime internete giren telefon aldim da yeni, kahvedeyim simdi. heveslendim yaziyim dedim ya, eheh.

sıla gençoğlu

hayatımda yaptığım en büyük yalamalıktır, ama bi ümit işte, belki sözlüğü okuyordur da o da bana aşık olur diye yapıyorum:

bugün doğum günü. iyi ki doğmuş meleğim. yerim onu. onun gibi sevgili için en az 30 cinayet işleyebilirim. maço erkeklerden hoşlanmıyorsa, cinayet falan kaba geldiyse, başka fedakarlıklar da yapabilirim tabi.

mübarek adam

şakirtlerin çok fazla kullandığı söz. inceden azarlarken söylerler bunu. bizim "at yarrağı" dediğimiz yerlerde bunlar da "mübarek adam" der.

pilavlı

abiler'le sohbet toplantısının yeni bir adı. ikna kabiliyeti yüksek abinin telefondaki en büyük kozudur aynı zamanda bu kelime.

kırmızı oje

uzun parmaklarım olmasına rağmen kendime bir türlü yakıştırmadığım ojelerden biridir. bunun nedenini de erkek olmama bağlıyorum. tırnak cilası benim neyime yetmiyor lan .