sevdiği entry'ler

asosyal pesimist erkek

Zenginlerin yerde yatamayacağını düşünenlere gülen yazar.

tek yaşayan komşunun her gece birilerine bağırması

daire 8'deki komşunuz her gece birileriyle kavga etmekte, eşyaları fırlatıp atmaktadır. çok rahatsız olursunuz. çıkıp uyarmak istersiniz. ama, o da ne? diğer komşulardan adamın tek başına yaşadığını öğrenirsiniz. kapısını çalarsınız. gülümseyerek kapıyı açar. hoş geldin komşu, kusura bakmayın hanımla biraz tartışıyorduk, der. hanıma dönüp, komşumuza hoş geldin desene kadın, der. fakat ortada hanım falan yoktur. adam boşluğa konuşmaktadır. çocuklar, uslu durun diye bağırır. ama, ortada çocuk da yoktur. iyi geceler diyip eve dönersiniz. bağırmalar devam etmektedir. adam, rezil ettiniz beni konuya komşuya, bıktım sizden diye bağırmaktadır.

komşu kadının kocam ikimizi öğrendi demesi

gece vakti aniden kapınız çalar. karınız uyumaktadır. komşu kadın üzerinde geceliğiyle telaş içindedir. ağlarken göğüsleri hop hop hoplamaktadır. kocam ikimizi öğrendi, buraya geliyor der. neyi öğrendi amk, dersiniz. kocası elinde bıçakla merdivenlerden iner. sizin üstünüze yürür. her şeyi öğrendim, der. korkudan donakalırsınız. aniden boynunuza sarılır. ben yokken karıma çok iyi bakmışsın komşu, teşekkür ederim, der. bir şey değil dersiniz. elindeki bıçağı sorarsınız. et doğruyordum, elimde kalmış, karımla ilgilendiğinizi duyar duymaz o sevinçle aşağı koştum, der yüzünde naif bir gülümsemeyle.

mühendislik okuyan bayanların ortak ozellikleri

Evde kalmıştır. Sonra car car konuşur. Büyük ihtimalle de hayatında şantiye görmemiş bagyandir. Masada oturur imza atar. Kendini mühendis sanar. Jsjdjjssj

Yazık

çok güzel bir fıstığı koluna takıp gezmek

her erkeğe nasip olmayacak bir harekettir. karizma ve çekicilik gerektirir.

görsel

oytunkaran tip tahmini

görsel

bahçelinin yerine yeni başkan seçilmesi durumu

yıllardır türk siyasetinde merakla beklenen durumdur.

şayet devlet bahçeli gider yerine daha dinamik bir genel başkan seçilirse;

1- mhp ye sırf devlet bahçeli nin pısırıklığı nedeni ile küskün ve bu sebeple istikrar narasıyla akp ye yıkılan seçmen geri gelecek, en azından 1 seçim de olsa yeni genel başkana şans verecektir. Bu da mhp nin oylarını ister istemez arttıracaktır.
2- akp nin, kendine yıkılan seçmeni mhp ye geri döneceğinden, akp nin oyları 6-7 puan civarında düşecektir.
3- yine devlet bahçeliye kızgınlığı sebebi ile ne akp ye ne de mhp ye oy vermeyen seçmen en az bir kez olsun mhp yi deneyecektir.
4- çok az da olsa; senelerdir chp nin kişliksiz siyasetinden sıkılıp mhp ye şans verecek chp seçmeni de olacaktır.

Tüm bu olası etmenler akp nin de işine gelmeyeceğinden, don lastiği gibi uzadı bu kurultay meselesi.

holy wars solosu atabilen kız

bacaklarının arasına bakmakta fayda var, ele gelen bir şey olabilir.

zinayı helal ilişkiye çeviren alet

evlilik cüzdanı.

düdüt: tutmuş bu. aileme buradan çok selam söylüyorum.

başlığı açan kaçmış.