bugün

entry'ler (21)

80 kalibre

bünyesine selim ışık'ı kattıktan sonra sogudugum gruptur. kendisi çok ukaladır efendim.

garip bir şey

facebook gercekten garip bir yer. insanlar yapmadıklarını yapmıs, yapamayacaklarını yapar, hayel ettikleri seylerinde sahibiymis gibi davranıyolar.

ydü de şehitlere saygı duruşuna pkk engeli

kktc'de yakın doğu üniversitesi'nde (ydü) öğrenim gören üniversiteli bir grup genç, çukurca'da 24 askerin şehit edilmesini protesto etmek için yürüyüş düzenledi.

yürüyüşte karşıt görüşlü gençler arasında kavga çıktı. giderek büyüyen kavgaya önce polis, ardından da çevik kuvvet müdahale etti. kavganın arbedeye dönüşmesi nedeniyle polis, öğrencileri dağıtmak için havaya ateş açtı. arbede sırasında gözaltına alınanlar oldu.
tamamen okulun bunlara göz yummasından kaynaklandıgı durumdur. ne de olsa bir ticarethanedir ydü.

turk kızlarını sürekli elestırmek

ağda yapmayı 30 yaşında öğrenen harika insanlardır.

sözlük yazarlarının dinlediği şarkı

pentagram - wasteland

wasteland

PeNtAgRaM'ın cok saglam olan yeni sarkısı.

bugs bunny ölünce ne dediler

evet sana sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar.. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz ellere.. onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor okumak istiyor.. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz . aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz.. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler..

utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz!

cenk akyol un şebnem ferah ı götürmesi

herkesin özel hayatıdır. karışmamak gerekir.

ahmet ümit

sürekli üreten Türkiye'nin en iyi polisiye yazarı.

saçını sarıya boyatan esmer kadın

bir de eğer sarı, civciv sarısıyla kafayı başka yöne çevirmek için insanın yapmıycağı şey yoktur.

çerkeslerin türkiye den duydukları rahatsızlıklar

çerkesim... ama çerkesistan kurmak gibi bi derdim yok kafanı yorma sen...

rap

bir klavye bir de motor gibi calısan ceneyle 1 ayda 5 tane album hazırlanabilen gereksiz, asırı derecede basit müzik türü... hatta müzik türü bile diil... bi de metal müzige laf atmazlarmı :D oturup kopası gelir insanın masa basında

sofradan ben doydum diyerek sigara içmeye gitmek

yapılan en mantıklı olaydır hatta hayatta yapaılan en mantıklı olaydır.

pentagram

Türkiye'de metal müziği icra eden tek gruptur... tarkan,serdar ortaç, kenan doğulu ve türevlerini dinleyenlerin kalitesini hiç bi zaman anlayamayacağı 10 numara metal grubu

bos sigara paketi

unv. ogrencilerinin kaldıgı evlerde sayısı binlerle olculen nesne... (kanka atma maket yaparız evde mimarlik okuyan varsa)

uzun saç

Kıbrısta sahip olunması en zor olan saç tipidir çünkü sular tuzlu akar... ama tabii bunun da çözümü vardır... haftada 2 gün elma sirkesiyle saçları muhattap etmek 2 saat kadar ve haftada 3 gün badem yağıyla muhattap etmek 1 saat kadar... ama verdiği özgüven vazgeçilmezdir...kestirmek te ayrı bi sıkıntıdır.

murat ilkan

Gökalp Ergen'in umarım yerini doldurur dediğim hem insani yönden hem de sesinden dolayı çok sevdiğim Pentagram'ın eski vokali.

metin türkcan

basit ama doyurucu sololar atan ogun sanlısoy,şebo ve pentagramda calan metal müziğe gönül vermis her insanda görmek istediğim uzun sacları olan, metoboy diye bir grubu olan fakat sesi cok kotu olan gitarist.

serdar ortaç

bi halta yaramayan eblek popçudan birisidir.

hakan utangaç

pentagramın en karizmatik uyesi. jackson warrior marka gitar kullanmaktadır. jacksonu bilen ritm de kukrer yani.