bugün

entry'ler (23)

fransızca

ingilizceden sonra öğrenmeye başladığım dildir. Kariyer ve yurt dışına gitmek için etkisi olacağına inanıyorum. Arladaşlarım fransızca sayesinde çok güzel iş de buldular.

Fransızca kaynak arayanlar için (bkz: )aykut yavuz fransızca dersleri

fransızca diziler

tavsiye edebileceğim dizi çok aslında ama benim izlediğim ve çok begendiklerimi buraya yazıyorum:

au service de la france
lupin
les revenants
jour polaire
le bureau des legendes
extra french
marseille
dix pour cent
un village français

günaydın sözlük

herkese günaydın, herkesin günü aydın olsun

aydemir akbaş

hiç sevmediğim biridir. tatlısesin arkadaşıdır. tatlısesi de sevmem.

aykut yavuz fransızca dersleri

Aykut Yavuz 'un fransızca youtube kanalıdır. (bkz: ) aykut yavuz

Müthiş bir dil öğretim kanalıdır, youtube'da bulabileceğiniz en eğitici, motive edici kanallardan bir tanesidir. Fransızca öğrenmek için Youtube 'da çok kanal inceledim ama hiç biri Aykut Beyin eline su dökemez, 5 -6 video sonra saçmalayan mı ararsın veya şov olsun diye 5-6 video yapıp gerisini parayla satan mı ararsın, 5 günde fransızca, ingilizce veya almanca öğretiyorum diyen mı ararsın, her şey var. insanları salak yerine koyup prim yapan da çok maalesef. Ama Aykut Yavuz ilk dersinden beri tüm dersleri ücretsizdir, 100 lerce videosu var ve hepsi ÜCRETSiZ , herkesin anlayacağı sade bir dil kullanarak en zor gramer kurallarını bile sıkılmadan ve detaylı şekilde anlatmış, yorumlara özenle cevap veren ( fırsat bulduğunda tabiki, sonuçta o da insan) biridir.

Farkı ise şu : temel seviyeden başlayıp anlatıyor ve bir sıraya koymuş, kendi tabiriyle '' pedagojik bir sıra var arkadaşlar lütfen sırayla izleyin '' diye tavsiye ediyor değerli hocam.

Bir arkadaşımın instagram'da story de paylaşımı sayesinde keşfettim kanalını ve o gün hemen abone oldum ve başladım. Şu an B1 seviyesi derslerini izliyorum inşallah daha iyi bir seviyeye gelirim inşallah.

buraya kanalın resmini de ekledim merak edenler kolayca bulabilir, youtube da aykut yavuz fransızca dersleri yazınca çıkıyor. Abone sayısı her gün artıyor.
görsel

aykut yavuz

görsel

aykutyavuzfransizca

aykut yavuz 'un fransızca ile ilgili bilgiler paylaştığı instagram sayfasının adıdır.

Youtube kanalın adı ise : Aykut Yavuz Fransızca Dersleri
hayatına yeni bir yön katmak ve bu dili öğrenmek istiyorsanız en doğru kaynak olduğundan emin olabilirsiniz.

Onun sayesinde fransızca öğrenmek için motive oldum ve bismillah dedim başladım.
görsel

fransızca

ingilizceden sonra öğrenmeye başladığım dildir. Kariyer ve yurt dışına gitmek için etkisi olacağına inanıyorum. Arladaşlarım fransızca sayesinde çok güzel iş de buldular.

inci sözlük

yeni üye oldugum ve umarım entry lerimi yayınlar diye düşündüğüm sözlüktür.

ekşi sözlük

Türkiye de çıkan ilk sözlüktür fakat zamanla uludağ ve inci sözlük daha ön plana çıkmıştır. Ekşi sözlükten de ayrılıp uludağ sözlüke geçen çok yazar var.

poison

fransızca zehir anlamına gelmektedir.
Güzel bir parfümün adıdır.

aykut yavuz

görsel
aykut yavuz fransızca dersleri youtube kanalını yeni keşfettim ve buraya bir entry girmek istedim herkese tavsiye etmek için.

Fransızca öğrenmek isteyenlere kesinlikle önerebileceğim çok kaliteli bir youtube kanalıdır.
Kanalın sahibi aykut yavuz dur. Kaliteli ve alanında uzman bir kişidir.
Kanalın farkı ise derslerin sistemli şekilde olması ve yorumlara da cevap vermesidir.

dead note

japon bir animasyondur, yıllar önce izledim. Muhteşem bir çizgi film. Kitaba ismi yazılanlar 1 dakika içinde ölüyor. izlemenizi tavsiye ederim.

french kiss

fransız öpücüğü anlamına gelir. diller de öpüşüyor. herkes beceremiyor o işi.

fransızca

fransızca denince nezih güzel bir dil aklıma geliyor.
avrupa birliğin resmi dilidir. ingilizce ve fransızca bilmek çok güzel bir duygudur.

yabancı dil

ingilizcem ileri seviye, fransızca orta seviye.

orhan veli

en sevdiğim şair.
herşey birdenbire oldu diye çok güzel bir şiiri var

saç ekimi

reklamı çok ama başarılı olanı pek duymadım ve görmedim.

eskort

fahişenin diğer adıdır. vip eskort da olanlar var, onlar daha pahalı ve sözde daha temizler...ama hepsi yalan. fahişe fahişedir. en onursuz meslektir.

illuminati

Da Vinci nin şifresi ve Melekler ve Şeytanlar filminde adı geçiyor.
Dünyayı yöneten bir zümrenin, gizli örgütün adı. Rockerfeller grubu da denilebilir ama şeytana tapan ve dünyayı yöneten kişilerdir. Bunlar tüm dinlerin düşmanıdır, dinin ve maneviyatın olmadığı bir dünya oluşturma derdindeler...ama amaçlarnı gerçekleştiremeyecekler.