bugün

entry'ler (49)

bilinmeyen bir kadının mektubu

Stefan zweig ın harika ötesi kişilik analizleri yaptığı kitaplarından sadece biri.

hayallerini kaybetmek

Hayallerimi kaybettim mi bilmem de hayatımı kaybettiğim kesin.

sokağa balgam atan kadın

Sokağa balgam atan erkek kadar iticidir, pistir.

yurt dışında normal türkiye de elit markalar

Mac, zara, h&m, sephora, Nike
Özellikle Türk Youtuberlarımızın olmazsa olmazları

kendini eleştir

Neden artık sevmediğin halde onu terk edemiyorsun?

sabahın 6 sında makyaj yapmak

Ne altısı ya beş buçuk o.

bir erkeğin evdeki görevleri

Bir kadının evdeki görevleri neyse bir erkeğin evdeki görevleri de odur.

mavi gözlü tiplerden nefret etmek

Gözünüzü bir mucize zannedip instagram gibi ortamlara kamerayı gözünüzün içine sokup attığınız fotoğraflar yüzünden nefret ediyorum sizden evet.

laiklerin kuranı dindarlardan daha iyi bilmesi

Laik bir insan aynı zamanda dindar da olabilir, yobaz olmasın yeter. Niye laikliği hala ve hala dine karşı olan bir düşünce olarak ele alıyorsunuz?

zeka geriliği nedenleri

Evlilik programları.

üniversite birinci sınıfta yapılan mallıklar

Lise havasından çıkamayıp hocalara karşı haddinden fazla çekingen yaklaşmak.

erkek gibi giyinen kızlar

Kendini öyle daha rahat hissediyor olabilir. Çoğu kadın kıyafetinin kadına rahatlık değil de sadece şıklık vermesi için tasarlandığının farkında olup çareyi erkek kıyafetlerinde bulmuş olabilir.

makyaj yapmayan kız

Yapmak istemiyordur bu kadar. Her şeyin altında başka sebepler aramayın.

düşün ki o bunu okuyor

iyi ki zamanında bana yüz vermemişsin. 7 aydır hayatımda senden bin kat iyisi var.

en nefret edilen şeyler

Kadınları aşağılayan tüm tv programları ve dizileri , kitap okuyanlara değişik bir varlık gibi bakan cahil insanlar

kitaba verdiği paraya acıyan insan

Öğrenci olduğum halde çoğu zaman elimdeki son parayı kitaba yatırır ve tüm ay ser sefil gezerim. En kötü kitap bile paradan daha değerlidir. insan nefsi için, yemek için, kıyafet için o kadar para verirken kitap için verdiği paraya neden acır bilmiyorum. Şimdi diyeceksiniz ki e onlar ihtiyaç yemek karın doyuruyor, kıyafet koruyor felan filan. Kitap da ruhun ihtiyacı kardeşim.

neden sigara içiyorsun

Ağlarım içerim, gülerim içerim, sinirlenirim içerim, yalnızımdır içerim, sevdiğimle birlikteyimdir içerim, arkadaşlarla hoş bi ortamda sohbet sarar hep beraber içeriz. içeriz de içeriz kısaca efenim.

bir dizi filmi tek replikle anlat

Smelly cat, smelly cat...

kız arkadaşı alışveriş yaparken sıkılmayan erkek

Sıkılmıyor çünkü örneğin bi kozmetik mağazasının sadece kadınlara yönelik olmadığını biliyor. Kendi ilgisini çeken saç sakal felan filan ürünlerine de o bakıyor. Bakmayacak olsa bile sevdiği insan için gezmekten, ona bi şeyler bakmaktan neden sıkılsın?

kızların okuması haramdır

Kadınların okuması haram değildir. islam dinine göre öyle bir şey olsaydı ilk ayet olan oku emri erkeklere inerdi tüm insanlığa değil.