bugün

entry'ler (19)

sevgilinin kollarında üşümek

üşüyüp sevgilinin kollarında ısınmak bu durum olabilinecekten daha samimi değilse hala üşüdüğünü söylemektir işin asıl.

hiçbir acı sonsuza dek sürmez

belki de, ama yaşanılanların unutulmadığı kesin.

olası marmara depremi

kız arkadaşımın annesinin izmir'e taşınma sebeplerindendir. sinir bozucu aslında bu tür şeyleri şimdi bilmekte neyin nesi oluyor ölüme ayağımızı yorganımıza göre uzatalım cümlesi de kullanılmaz ki. duymamış oldum ben bu olası deprem tahminini.

yonja

komik bir site, üye olunup sürekli gülebilme ihtimali çoktur. özellikle profiller ve yorumlar süperdir.

aldatıldığı halde ayrılmayan erkek

bunu aslında erkek veya kadın diye ayırmamak lazım duruma göre değişebilir kiminin gururu azdır kimi kaldırır kimide kaldıramaz ben kaldıramazdım.

her yanı ellenmiş bakire vücutlar

bakire olup kıçından iş gören insanların bir diğer koludur.

bir sözlük üyesi başka sözlüğe üye olamasın

evet bütün duygu ve fikirlerimizi, yaratıcılıklarımız başka sözlüklerde harcamayalım.

bir oss yilinin tanimi

bir seneni 3 saate sığdırmayı o bir senede neler yaptığımı neler yaşadığımı yaşayamadığımı desek daha iyi olurdu sanırım nasıl anlatacağımı ben bilmiyorum arkadaş. ben bu sene bi bok bilmiyorum bana öss miş ösym miş demeyin.

düğünlerde kızlarına koca arayan kadınlar

genelde büyük teyzelerin yaptığı eylemdir.
- eh darısı başına kızım
+ yok teyze daha gül abla var ondan sonra bi bakarız.

hic birakmayacakmis gibi sarilmak

bir ilişkinin olmazsa olmazlardandır kendimce.

kendi modumuzu kendimiz secelim kampanyasi

demokratik bir ülkede (bkz: buna ben bile inanmadım) demokratik radikal bir sözlük yakışır.

tehlikenin farkında mısınız

bilinçli bir gazetenin verebileceği en güzel uyarı.

bekar kalma

bekarlık sultanlıktır derler. evli olan birçok çifte göre bu böyledir.

makarna

sossuz yenince hiç bir şeye yaramayan tanrı yemeği. afiyet olsun.

öss sistemi

ermenılerın egıtım sıstemımıze yamaladıkları olay, sagolsun batılaşma meraklıları...

güvensizlik

bu zamanda birçok insanın yaşıyabileceği duygu.

rock n coke

1-2 eylülde gerçekleştirilecek olan, the smashing pumpkins, chris cornell, within temptation, gripin, hayko cepkin, pentagram, franz ferdinand gibi isimlerin bulunduğu ve benimde gitmeyi planladığım festival.

sidikli kontes

uzun zamandır çeşitli sebeplerden dolayı konuşma fırsatı bulamadığım ve özlediğim user.

enrique iglesias

çocukluğumdan beri sesine ve fiziğine hayran olduğum kişidir.