bugün

entry'ler (18)

slim fit pantolon giyen erkek kızlara çekici gelir

o olsa çekici gelir bu olsa çekici gelir o kadar uğraşmaya değmez kontorü olup arayan herkese çekici gelir ne çekileceksede çeker gider tabi parasıyla günün kendinden tiksindiren espirisini dinlediğiniz için teşekkürler şimdi yayınımıza su samuru belgeseliyle devam ediyoruz.

ele krem sürerken düşünülenler

YEMEKTEN SONRA ELiMi YIKADIĞIMDA ETKiSi GiDERMi GiTMEZ Mi DÜŞÜNCESi.

yakışıklı fakir koca mı zengin çirkin koca mı

iKiSiDE DEiL ŞANŞLI KOCA ŞANŞ VARSA 2 SiDE GELiR YOKSA 2 Si OLSADA BOŞ .

gereksiz bir bilgi ver

2 KERE 2 4 EDER .

ülkede eksik olan bakanlık

halden anlama bakanlığı olsun başka olmasada olur bence.

diş ağrısına iyi gelen şeyler

ZAMAN kesin çözüm.

antidepresan kullanmayı aniden bırakmak

ulan ne bırakması antidepresanı bi kullanan bırak bırakmay halk arasında şeker tıp dilinde extazy olarak bilinn hapa başlayıp level atlıyo .

14 şubata sevgilisiz girmiyoruz kampanyası

acıyıp üzülecekseniz eğer 14 şubata sevgilisiz girenlere değil sevgisiz girenlere acıyın üzülün.

yazarların para için yaptığı en çaresiz şey

aşağılanmalara ses çıkarttamamak para salak insanın bile dilin uzatır parasızlık cengaveri bile pusturur.

bir kere kaybedilen şeyler

namus kanla yazılır .

galatasaray

ulan takımı öyle bi eleştiriyolarki bilmeyen bu köklü takım 10 yıldır şampiyon olamıyor sanacak halbuki geçen yılın şampiyonu adamlar sırf şammpyonluktan daha çok zevk almak için özellikle şapiyon olmuyor nadasa bırakıyor 1 yıl özlem çekince şampyonluk daha lezzetli olur .

türk sinemasında efsanevi replikler

yeri dolmaz bi replik ve hiçde dolmayaca YAZ KIZIM .

liliith

şey olurda birdaha konuşamaz yada görüşemessek diye yazıyorum haa aklına başka sey gelmesin belki 2 saat bile olmadı tanışmamız ama hayatımın lezzet aldığım 2 saatlerinden biriydi en son 2013 yılında 2 saatlik bi sohbetten zevk almıştım 6 yıl sonra bana bu zevki tekrar yaşattığın için sana 2 saate sığacak kadar teşekkürler sakın peri tozu gibi bi görünüp yok olma haaa GÜLÜCÜK.

liliith

ya sırf sama mesaj atmak için bir sürü yorum yazdım siteye bunları neden yaptım bilmiyorum neden yaptığımı bilmiyorum diyenlerin ne yaptığını çok iyi bildiğini biliyosundur sen cinsin sen cin GÜLÜCÜK.

içkisi sigarası karı kız ayağı olmayan erkek

içkisi sigarası karı kız ayağı olmayan erkek böyle bi erkek cinsini insan oğlundan geçtim hayvanlar hatta bitkiler alemindeki erkeklerde bile bulamassın.

gecenin şarkısı

gecenin şakısı cuma gecesi olduğu için tabikide bendeniz GÜNAHLAR .

gecenin sözü

cömert der maldan yiğit der candan ederler gaza gelmeyin sakın aa dostlar.

ölmüş bir müzisyeni hayata döndürebilseydin

avril lavigne not : o yaşıyor ulan dediğinizi duyar gibiyim yaşıyor olabilir ama benim için öldü keşke tekrar benim için dirilse.