bugün

entry'ler (7)

kadınlara en çok yakışan saç rengi

kesinlikle ten rengine ve fiziksel özelliklerine göre değişir.

yazarların en sevdiği büsküviler

yazıklar olsun kimse probis dememiş. neyse ki ben diyorum. inadına probis ulaan. probis kutsalımdır. aşkım probis oohh aman da probis canım probis muzlu çikolatalı probis ooo.

facebook hesabı olmayan insan

benimdir. beş yıldır kullanmıyorum ve hiçbir eksikliğini hissetmedim. saçma salak insanlara maruz kalmamak için güzel yöntem.

nasıl aşık oluruz

ben hiç aşık olmam ki yeaaa diye gezerken, telefonda bir ay boyunca hiç sallamadığım beye ilk görüşte eros'un keskin mi keskin oklarından biriyle vurulmuştum. o an aklımdan geçen tek şey dünya üzerinde bundan daha mükemmel bir varlık olamaz. sonra ne oldu biliyor musunuz? tam iki ay flört ettik ve sevgili olduğumuzun üçüncü gününde beni en yakın arkadaşıyla aldattı. işte ben hala travmalar falan...

sözlüğe yeni gelen yazar masumluğu

benimdir. daha yazar bile olamamışken bunca itin uğursuzun yanında yem olmamak için savaş vereceğim.

ben bir yumurta bile kıramam kızları

isimlerin sonunda 'su' eki olması muhtemel kızlardır. baba evinde prenses olduğunu iddia ederler lakin yüz küsür çeşit yemek yapan kardan madam ile prenseslik konusunda yarışabilecekleri zannetmiyorum

çocukken hayal edilen tanrı şekli

6 yaşına kadar allahı minare zannetmiştim. çünkü çevremde gördüğüm en büyük şey oydu. ayrıca ezan da okunuyordu. ezan da allahın sesi olmalıydı değil mi. bence gayet mantıklıydı ya ^^