bugün

entry'ler (339)

24 kasım 2016 dolar kuru

Bölüm sonu canavarını sene sonunda göreceğiz.

ömer çelik

Ab muzekereleri geçici olarak durdurduğu için işsiz kalmıştır. Hem bizim için bir kiyamet-i harbiyesi yok diyorlar hem 1 saattir bik bik konuşuyorlar televizyonda.

24 kasım öğretmenler günü

24 Kasım dolayısyla yarın ilçe proğramı ve çelenk sunma toreni dolayısıyla öğleden sonra ders olmayacak.ilçe yemeği düzenleniyor ardından ve katılmak zorunlu katılmayan savunmasını hazırlasın diyor ilçe mem.Ya şimdi çok önemli deģil gider katılırsın belki en fazla 1 saatini alır ama bu zorlama neden neyin egosu.insan istiyorki şöyle gerçekten değerli olduğunu hissedeceği bir tavır görsün.Hediye falan zaten umrumuzda değil.Bir gruba,bir zümreye atfedilmiş günlerden hiç bir zaman hoşlanmıyorum zaten.Herkes astınına bir kendini gösterme cabasinda ne yazık ki.Her neyse Bütün Öğretmenlerin Öğretmenler günü kutlu olsun..

facebook yüzünden memuriyetten atılan öğretmen

bende bir öğretmen olarak utandım.ve şu gerçek bir kez daha ortaya çıktı ki üniversitelerde eğitim görerek sınavlardan başarılı olarak öğretmen olunmuyor. Bu şahsiyet belki şimdi değil daha sonra yine görevden alınırdı, daha erken olduğu iyi olmuş.Öğreten olma kriterlerinde farklı unsurlar da devreye girmeli artık

jose rodriguez martinez

Bir çöp transfer daha.

fuat avni

Kişi değildir.Feto'nun uzun yıllardır büyütüp yetiştirdiği ve bir takım devlet mekanizmasına yerleştirdiği adamlarının sızdırdığı bilgileri yazan bir merkezdir.

türk oldukları varsayılan halklar

Bulgarlar, Macarlar.

alper potuk

Türkiyede bu oyuncuya verilen bonservis bedelini edecek 2 futbolcu var bir selçuk inan diğeride burak yılmaz.

galatasaray ın john terry i borsaya bildirmesi

imkansız hem maddi açıdan hem de üst düzey bir ingiliz oyuncuyu ada dışına çıkarmak bile çok zordur bırakın Galatasaraya getirmeyi.

volkan demirel

hayatının sonuna kadar Fenerbahçe de oynayacağını ve futbolcu kalacağını zannediyor.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

http://www.youtube.com/watch?v=PwC6VMNwUME

sözlük yazarlarının itirafları

tanışmadığım bir kızdan hoşlanıyorum. birinci öğretim de. yaz okulunda gördüm ilk defa arada birde sabaki derslere girdiğimde görüyorum. Facebookta 1 saat aradım iki ortak arkadaşımız var ikiside hoca ne yapacağım bilmiyorum.

enes ünal

Batuhan karadeniz'in de bu kadar golü vardı. bojan barcelona alt yapısında iken bir çuval gol atmıştı. attığı golün fazla olması çok önemli bir ölçü değil önemli olan oyun bilgisi ve fundemental açıdan kendini geliştirmesi yetenekli olduğu aşikar umarım çok başarılı olur.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

http://www.youtube.com/watch?v=0slKxGJU_KU

yazarların en sevdiği klipler

http://www.youtube.com/watch?v=jQ_ExkfcBao tarihin en iyisidir.

senijad ibricic

zamanında bu oyuncu için galatasaraydan 7-8 milyon  para istemislerdi.

sabri sarıoğlu

A takımda oynamaya başladığında 17 yaşındaydı kendisinden çok daha fazla şey bekleniyordu bu ölçek dahilinde istenilen seviyeye ulaşamadığı doğrudur. Ancak 11 yıldır Galatasaray formasını terletmekle geçirdiği zaman içinde kendisine çok büyük haksızlıklar yapıldı. Sabri galatasarayın en içinden gelmektedir . Sabriye kötü futbolcu deyin orta yapamıyor deyin iyi şut çekemiyor deyin deyin ama sakın hakaret ederek hor görmeyin. benim burada yazdıklarım hiç bir şeyi değiştirmeyecek elbette bunun farkındayım. ama size söz veriyorum eğer sizin takımınızda alt yapıdan bir futbolcu yetiştirir o futbolcu 100 den fazla milli takımların formasını giyerse, 11 sene a takımda oynarsa üstelik kaptanlık pazubantını da takarsa uzun bir sürede düzenli olarak oynarsa eğer olur da günün birinde kötü ortalar açarsa veya böyle şeyler ben onunla dalga geçmeyeceğim.

alex de souza

alex futbol gibi hırs, rekabet unsurlarının ve sinir stres ortamı hat safha da olan bu ülke futbolunun en önemli karakteridir şuanda kaç gol atmıştır kaç asist yapmıştır tam bilmiyorum. ancak bildiğim bir şey var hiç bir şekilde rakibi incitici hareketler yapmaz ve kırıcı sözler söylemez, son derece saygılıdır. Bir brezilyalı futbolcuya göre çok düzgün bir aile hayatı vardır.Bu ülkeye gelmiş en iyi futbolcu mudur? orası başka bir mevzu eğer ilerde bir gün parti kurarsa oyumu ona veririm. Fenerbahçeli taraftarlar onun kıymetini bilsinler biliyorlar da haklarını yemeyelim. çünkü muhtemelen alex gibi bir oyuncuyu bir daha izleyemeyecekler.

doğum kontrol hapı

bu gidişle ankara kızılayda kutu kutu dağıtmayı düşünüyorum. lan kimler doğmuş kimler bu kadar mı zor arkadaş bir şey.

sesine aşık olunabilecek erkekler

(bkz: freddie mercury)