bugün

entry'ler (39)

yaprak dökümü cem e ağlaya ağlaya bir hal olmak

kız dizinin başladığından beri ağlıyo be arkadaş. pişmiş kellenin başına gelmeyen bunun başına geldi.

istanbul u köylülerin basması

yazarı ve yazar gibi düşünenleri afganistan'a yollarsak hiç bir sorun kalmaz.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

surrogates- suretler

osman pamukoğlu

iktidara gelmesi halinde bir çok kişinin kellesinin gideceğini düşündüğüm şahıstır. hatta kürt nüfusunun yarıya ineceğini düşünmekteyim sözlerinden. evet pkk falan kalmaz gelince genel temizlikten yanadır. ayrıca iktidara gelmesi halinde demokrasiyi kaldırıp diktatörlüğü ilan etmesi olasıdır.

milli bayramlarda coşku duyamayan insan

milli bayramlarda saçma sapan ilkokul oyunlarını ve stadlarda yapılan sıkıcı gösterilerden haz almayan insandır. bu, milli çoşkusu olmadığı olarak algılanır. ayrıca klasik her milli bayramda yapılan zoraki programlardan da bıkmış olan kişidir.

sözlükteki okurlara oylama hakkının verilmesi

gayet güzel yapılası bir şeydir. sözlükte yeni bir devrin açılmasına yol açacak hadisedir.

20 sene sonra cem yılmaz a kimse gülmeyecek

niye 20 sene lan dediğim önermedir. 20 sene sonra cem yılmazın 50 yaşında olacağı düşünülürse . ve ona gülen bizlerinde 40-45 yaşına geleceğimiz düşünülürse. anlamsız kalan bir başlıktır. Cem Yılmaz'ın 20 sene sonra bana gülerler mi diye düşündüğünü hiç sanmıyorum.

ezel

izleyipte müptela olduğum tek dizi. hele son bölümde annesiyle karşılaşma sahnesi muhteşemdi. ayrıca dizinin çok iyi işlendiğini de söylemem gerekiyor. ileride de bozulmaz inşaallah

21 inci yüzyılda hala kurban kesen insan

sofrasında yediği etlerin gökten indirildiğini düşünen ahmak yazardır. 21. yüzyıla girdi diye din ve diyanetin bırakılacağını düşünen kafasız yazar profilidir. bunu yazan yazar genelde şehirlidir ve yediği etlerin sofrasına nasıl geldiği konusunda hiç düşünmemiştir. eğer biraz düşünseydi(5 dk yeterlidir) açtığı konunun gerçekten gerizekalıca olduğunu anlayacaktır.

kadınları itici yapan detaylar

Erkeklerin içinde tek kız olarak erkek ortamlarına giren kız. yavaş yavaş erkek gibi düşünmeye başlamış ve itici olmaya ilk adımını atmıştır.
feminist olması.
kendine bakmayan, ya da tam tersi çok makyaj yapıp ertesi gün aynı makyajla dolaşan kız.

iddaa

Kulüplerin yegane gelir kaynağı. insanların parasını ve zamanını sömüren şirket. Devlet eliyle oynatılan kumar. üzerinden inanılmaz vergilerin ve payların alındığı bu yüzden oranlarının çok düşük olduğu tek maça paranın yatırılmadığı ve bu yüzden sürekli kazananın kasa olduğu milleti kazıklama aracı.

iddaa oynayarak ev geçindiren adam

böyle bir adamın olduğundan şüphelendiğim kişidir. iddaa'dan doğru düzgün para kazanan görmedim şu ana kadar.

only god can judge me

kıvanç tatlıtuğun koluna yaptırdığı dövmede yazan yazıdır. only Allah can judge me yazdırmıştır zat-ı muhteremleri.
söz olarak güzel bir manası vardır. sürekli hayatımıza karışıp bizi yargılayanlara verilecek güzel bir cevaptır.

sabri sarıoğlu nun frikik golü atışını hayal etmek

hayal edilmesi neredeyse imkansızdır. ama her duran topta sanki vuracakmış gibi başına gelip herkesin hayal dünyasını genişletir.

beyaz show

2 yıldır zevk vermiyor beyazda konuklarla sohbet gitmiyor, eskisi gibi komik eğlenceli şeyler olmuyor. beyazda pek sallamıyor havasında zaten önceden bi sürü tiplemeler yapardı hazırlıklar yapardı bir sürü malzeme olurdu elinde. alternatifi de yok ama artık bence bırakmalı beyaz şovu. ne kendinde eski heyecan var ne de insanlarda.

alternatif rijkaard sabri sarıoğlu diyalogları

+sabri dont şut okey?
-okey hocam sen merak etme şutlarımla rakip kaleyi bezdireceğim. vay be hoca benim şutlarımı biliyo demekki hemen bana şutla ilgili bişeyler söyledi.(uleyn ingilizce kursuna gittiğim de iyi olmuş, rikardın kankası oldum hemen) biliyodum zaten birisinin benim şutlarımı keşfedeceğini, biliyodum ya uleyyn tutmayın beni şimdi defanstan çakıcam bu sefer.
Maç başlamıştır ve Sabri defanstan şutunu çakmış ve top yine tribünlere gitmiştir.
rikard yanına çağırır sabriyi
+ Sabri Wat dı fakin yu duin ?
- hocam fak falan deme bana bak kalbimi kırıyosun.ağlarım şimdi. hocam ben güzel şarkı da söylerim biliyomusun? ''ay lav yu ay lav yu du yu lav mi du yu lav mi?''
+Sabri bi s..tir git.

polat alemdar

'' ulan bu diziyi bu kadar izleyen var, vardır elbet bişeyler'' deyipte 3-4 bölüm izlediğim çatışma sahnelerinin saçmalık olduğu polatın karşısındaki adamların inanılmaz salak ve çabuk ölmesi polat alemdarın ise neredeyse kurşunların içinden geçmesi kendisi kurşun yediğinde 3 günde ayağa kalkması başbakanın aynı yerde ve şekilde vurulduktan sonra aylarca iyileşmemesi gibi saçmalıkların olduğunu gördüğümde izlemeyi bıraktığım dizi. ayrıca yeni kanalına geçtikten sonra aydın doğanı canlandıran ahmet tataroğlu ve ergenekonu temsil eden iskenderin gittikçe iyi adamlar olmaya başladığı, daha önce şeytan olarak tasvir edilenlerin melek olmaya başladığı dizidir.

hakkı devrim

son oynadığı vodafone reklamında '' ta ki torunumun bana gülen sevimli hareketli fotoğrafını ekranda görene kadar'' gibi garip bir laf etmiştir.

haberturk com

hergün en az 2-3 tecavüz olayını konu edip haberin veriliş tarzıyla insanlara özendirip sonra kötü demeye kalkışan internet sitesi. hava yağışlı olacak haberinin resmine dahi çıplak kadın fotoğrafı koymayı habercilik zanneden haber! sitesi.

namaz kılmadan ve oruç tutmadan önce niyet etmek

o zaman namazı kılmaya da gerek yoktur ne de olsa kılacaksın işte Allah bilmiyor mu senin kılacağını? gibi saçma soruları peşinden getiren saçma bir başlık.