bugün

entry'ler (41)

demirtaş 6 değil 81 milyonun temsilcisidir

kimin temsilcisi olduğu belli olmuştur. içerdekilerin temsilcisi. türkiyemin hiç bir ücra köşesinin temsilcisi falan olmamış, olamayacaktır. keza kimleri ve neyi temsil ettiği apaçık ortadadır.

kerimcan durmaz

Böyle gay olmanın, bunu ısrarla göstermenin normal karşılandığı bir çok yorum okudum. birine saldırmak özellikle 4 5 kişi saldırmak aslında adamlığa sığmaz. ama duyduğumda güldüm yani, ekranda insanların gözüne gözüne sokup toplumsal olan ahlakımızı iyice yok etmeye çalışıyorlar. yapmasınlar gitsinler kendi dünyalarında yaşasınlar.

itici ünlüler

irem derici
fahriye evcen
yasemin allen
nihar doğan
doğuş
saadet ışıl aksoy
ahu tuba
reyhan karaca
çağla şikel
ebru şanlı
yılmaz erdoğan
arda turan.

dolarını vatanından daha çok seven insanımsı

bütün herşeyi dolara bağlayıp sürekli ekonominin batacağından dem vuran yorumsuzlar.

ekonomi göz göre göre batıyor

koskoca ekonomiyi dolara bağladınız ya pes. zamanında mark vardı ne oldu onuda mı bırakınca bittik. hani hala yaşıyoruz. ben bazı yorumlara çok şaşırıyorum. yunanistan bile batmadı ekonomi sıfır türkiye öyle kolay batacak bir ülke mi?

doların 3 50 olması

Tl değer kazanır ışte neyin dersindesiniz. düşerse düşsün bugüne kadar dolarla iş yapmayanlar yerin dibine mi battı. biraz da kendi paramıza sahip çıksak.

türkiye birey olarak zenginleşiyor

mantıklı hangi mağazaya girsem tıklım tıklım, insanların giyiniş ve imaj herşeyleri değişti. bu paranın suyu nereden geliyor diye soruyorum içimden.

dönerse senindir

murat boz ve irem sak için izleyeceğim film.

bayan yazarlar silinsin sözlükte kalite yükselir

sadece başlık açmak için açılan saçma iddia.

evlilik programları

Artik önüne geçilmez bunları. aldı başlarını gidiyorlar. gittikçe de seviyeler düşüyor.

hanife gürdal

artık bu kadını televizyon da görmeye dayanamıyorum. o gülerken suratına çarpasım geliyor. gelen her talibiyle sarmaş dolaş olur mu bir insan. başındaki türbandan utanmıyor. daha neler yazicam da!!

tecavüz vakaları nasil azalır

ne olacak idam, hadım v. s caydırıcı cezalar.

tayfun erdoğan

yüzünden belli ki çok masum biri. umarım mutlu olur. emrah a şaşıyorum nasıl sevmez,bakmaz.

sezen aksu

şarkıları ve sözleri buram buram kalite kokan yeri dolmayacak sanatçılardan.

erdal tosun

çok iyi filmlerde vardı erdal tosun.Rabbim rahmet eylesin

hangisini seçerdiniz

iki senedir seni beklediğini nerden biliyorsun ki; belki yalan söylüyor.

soruna gelince valla senin hayatın ama birşey yaşayacaksan ve şu an hayatındaki kişiye biraz olsun ilgi duyuyorsan haksızlık etme derim ama yok sevmiyorsan boşuna da devam etme.

ilk görüştüğüde gelince seviyorsan ve güveniyorsan neden olmasın diyeceğim ama bu seferde şimdiki görüştüğünle ayrılacak bile olsan senin hakkında neler düşünecek. aslında 2 si de olmaz gibi.

15 temmuz un öğrettikleri

15 temmuz çok acı öğretti.
tiyatro olduğunu söyleyenler oldu önce ama o söyleyenler şehitlerimize ayıp ettiklerinin sonra farkına vardılar mı bilinmez.
Hala dünyada vatansever, din için, bayrak için vatan için canını hiçe sayan insanlarımız olduğunu gösterdi.
türkün gücünü yeniden dünyaya gösterdi.
daha öğrettiği çok şeyler var.

böyle giderse 2019 yılında akp iktidardan düşer

Akp böyle gider, kimse düşüremez, mhp ve ak parti alsın yürüsün chp mi gelsin başa o zaman görün dünyanın halini. değil 2019 ak parti 2029 da bile başta kalır, kalmalı.

türkiye nin gelişememe sebebi islam dinidir

O çok güvenilen dinler ve ülkeler geçmişte hep helak olmuşlardır. Gelecekte de olacaklardır. islam dini asla bir insanı yada dünyayı geri götürmez.

acaba bunu öbür tarafta da bu kadar rahat söyleyebilecek mısınız?

içerde

Demek ki böyle güzel bir dizi yapabiliyormuşuz dedirten dizi. Bana göre de Aras bulut iynemli nin döktürdüğü, oyunculuğunu konuşturduğu dizi.