bugün

entry'ler (24)

gecenin şiiri

Şiir gibi bakan kadınlar...
Şiirden anlayan adamları sevmeli,
Sevmeli ki ! Ziyan olmasın mısralar.

aklına ilk geleni yaz

hoştiripoştik.

az kişinin bildiği muhteşem siteler

http://29a.ch/sandbox/2011/neonflames/#

sözlük yazarlarının itirafları

sevmediğimi söyleyemiyorum.

krep

yumurta, un, su, süt, tuz ve isteğe göre peynir tarzı malzemelerden oluşan karışımın bir güzel tavada kızartılmasıyla yapılan kolay, pratik, enfes kahvaltılıktır.

allah ın varlığının ispatı

üşendim okuyamadım Allah affetsin.

anıtkabirin maliyeti

anıtkabirin maliyetinden ziyade beyaz sarayların maliyetini konuşalım birazda. yada birileri ölsün ne anıtkabirler yaptırırız biz. benden üç beş çalışır.

chp nin teröre karşı mitinge katılmaması

bunların sadece göz boyama olduğunu bildiğinden mütevellit katılmaması gayet normal. Teröre karşı miting yapılmaz ölen onca şehidin arkasından sadece bayrak sallayıp iki cümleyi bir araya getiremeyen adamsıların televizyonda laf yapmasıyla da teröre hayır sloganlarıylada terörisler 'aa bak ne güzel diyolar bize karşılarmış hadi bitirelim bizde ne demek kürdistan, ne demek bölücülük hadi kardeş kardeş yaşayalım' demez. demem o ki icraat yoksa mitinginde bi anlamı yok.

bu saatte sözlükte dolaşan kızın amacı

breaking bad izlerken arada göz gezdiren kızdır.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Başım belada, tabancamı unutmuşum helada.

solcuların becerdiği en iyi iş

içmek abicim o rakıyı birayı bulursa votkayı birayı.

çin seddinin türkler için yapıldığını sanan insan

Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı yapıldığını bilmeyenin de yolunu yordamını.

çocukken korkulan şeyler

Çocukken yerden bitme fitne arkadaşım sayesinde kıyamet kopacak diye ödüm kopardı. Şu anki psikolojimin anasını siken en önemli etkenlerdendir. Hee bi de olacak o kadar proğramında ki haberleri sunan Oya Başarın kulak arkasına taktığı çiçekle o haline bakmaya katlanamazdm. O korku başka korku.

utanmadan 1 60 boyundayım diyen kız

tatliştir o tatliş. Kadının uzunu yolda kısası yatakta makbuldür yalanına içtenlikle kendini inandırmış minyondur o.

yeni doğmuş bebeğe konulamayacak adlar

murtaza, hüsamettin, tayyip, şükrü, abbas..

fuat avni

Bence devletin bile isteye bilgi vermesini sağladığı çakma hesaptır. Olacakları öncesinden söyleyerek halkın şaşırma tepkisi en aza indirir ve olası kötü bir haberib gerçekleşmesi sonucunda halktan biz biliyorduk zaten tarzı tepkiler gelir. Halk kötü senaryoya hazırlanmış olur.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Nasıl ve nerede doğacağımı ben seçemedim. Ama nerde nasıl öleceğime ben karar veririm.

ben bir kedi öldürdüm

ii bok yedin kardeşim götünde patlasın o kedi.

seni sevmeyen birine deli gibi aşık olmak

hayat işte ordan sonra başlar ikinci yarısıyla devam.

baklavanın yanında ayran içen kız

evlenin o kızla, evi çevirir toplar, annenizin yemekleri gibi yemekler yapar size, anadolunun bağrıdır anadır ana o kız.