bugün

entry'ler (14)

türkler için en uygun inanç

inancın, daha doğrusu dini inancın bu tür bir sınıflandırmaya sokulması bana mantıksız geliyor açıkçası. Adı üstünde bu, inanç.

yaşanılan her şeyi gelip sözlüğe yazmak

Yok canim yok o kadar da degil. Bu sozlukte en fazla, taş çatlasın tuvalate gittikleri kadarini yazacak yazarlar var o kadar ya.

uludağ sözlüğü terk edip ekşi sözlükte takılmak

En iyisidir yeaa falan diyecegim de, nereye diyorum lan. Sozluge alindik da gitmemiz kaldi.

çorum denince akla gelenler

Leblebi. Ve bir kac corumlu insan gelir aklima.

bayanların şekersiz çay içen erkeklere bakışı

Normaldir. Hayir sekerli icilecekse de 1 seker olsun bari. 3 seker nedir ya, kalp krizi kaaaalp.

ekmek arası et dönerin artık bir lüks olması

Et doner 7 lira. Biraz luks gibi sanki. Biraz.

bana nick ini soyle sana kim oldugunu soyleyim

Kaderiminguldugugun. Buyrun kim oldugumu soyleyin.

hoşlanılan kızın türkçü çıkması

Olabilirdir. Burasi Türkiye burda kürde yer yok. Burda hersey türk'e.

cinsiyetçi olmayan küfür önerileri

ben sanmıyorum yani olacağını. hani sanmıyorum yani bu beyinlerin buna yeteceğini.

evde hayvan besleyen yazarlar

benimdir. 2 adet sinek besliyorum. hatta şu an bilgisayarın ekranında dolaşıyorlar.

iran

iran'a dair özel bir merakım var. gidip gezmek istediğim bir ülke. duydum ki çok güzelmiş.

ateistlerin güsül abdesti almaması

güsül abdesti diye bir şey omadığındandır belki de. gusül abdestini de almıyorlar gerçi ama olsun.

istanbul un boktan bir şehir olması

bir bakıma doğrudur. aşırı kalabalık bir şehir. e doğal olaral nefes almak için kendinizi şöyle uzaklara uzaklara atmak istiyorsunuz. trafik desen zaten çilekeş yapıyor adamı, bir yerden bir yere gitmek şehir değiştirmekten daha zor. haa, eski istanbul böyle değilmiş tabii, değişmiş. ama bu hali olmamış be.

uyanmak ama yataktan çıkmak istememek

çok yorgun olduğum günlerde benimdir efenim. uyanırım, kalkmam. en az şöyle bi yarım saat yatakta etrafa bakınırım. çünkü neden bakınmayayım ki ?