bugün

Uzun süredir kimseden hoşlanmama üzerine hissedilen boşluk.

illa birini seveceğiz, illa bir şarkı dinlerken birini sevdiğimiz için dinleyeceğiz çünkü. Ne salaklık ya.

(bkz: ben zaten hep platoniktim)
kendim ettim kendim buldum duygusu. tam olarak şarkı da geçtiği gibi. hayır, en kötüsü bu arkadaşlar. her şeyin, az çok doğrusundan gidip, hayal kırıklığına uğramak bir yere kadardır. o hayal kırıklığı sizden ötürü olmaz ise, eninde sonunda kazanırsınız. ama her şeyi, elinize yüzünüze kendiniz bulaştırıp, hiç bir şeyden medet umamamak en kötüsüdür.
şuan ne yapıyor. resmen iç savaş çıktı haleti ruhiyemde.
bir yanım aman bana ne , diğer yanım hep aynı soruyu soruyor.
şu an ne yapıyor?
görsel
Sadece hunharca gelen bir uyku.
https://www.youtube.com/watch?v=nOubjLM9Cbc
umursuyorsam çarmıha gersinler.

görsel
Diyeti bozdum. Sporu da bıraktım. Bulaşıkları hala yıkamadim. Deli gibi abur cubur yedim. Çok mutluyum.
Minyon ve balık etli olmak da fena değil. Herkes zayıf olmak zorunda değil. Ühühühühüüüü..
Cocuklugum aklima geliyor sıklıkla. Babam Annem... NE kadar hafifti var olmak onlarla. Nasilsa onlar benim yerime dusunurdu gerekenleri.
Kilometrelerce uzaktayim oysa simdi- Bir basima. Ve var olmak hic de hafif degil... Dusunen sorgulayan kafa patlatan benim. Buyumek buymus heralde. Kural benim. Otorite benim. Varligimin-yasamimin agirligini kaldirmaliyim. Aksi takdiri dusunmek istemiyorum...
Sağ tarafa doğru çok sıkıldım birazda sol tarafa doğru sıkılayım.
bildirimden okunup sola kaydırılmış gibi....
Ölsem ayıptır, sussam tehlikeli
Çok sevmeli öyleyse, çok söylemeli.
gibi bir şey hissediyorum.
Ders çalışmak zorunda olduğunu bilip harekete geçecek enerjiyi kendinde bulamamak. Bu yüzden suçluluk duymak.
çağrılan tamircinin gecikmesi nedeniyle duyulan huzursuzluk---öğle yemeği gecikiyor.
inanılmaz bir umutsuzluk var üzerimde. Tatil günlerinden nefret ediyorum. Düşünmek ve mutsuz olmak için bol bol vakit var.
sebebi olan ama sebepsiz gözüken bir hüzne sahibim.
valla fena canım yanıyor. dikişlerim patladı galiba.
-11 derecelik bir hava sıcaklığı.
hevesim fena halde kaçtı. O değil de kahve içsem mi diye düşünmekle 40 dakikayı nasıl harcadım. Hala düşünüyorum.
Marjinal olcam diye orospu oldunuz be kardeşim.
Müthiş bi sırt ağrısı.
Uykusuzluk.
Can Sıkıntısı ve keyifsizlik..
yorulmamışlık ve bozuk hayat düzeninin getirdiği uykusuzluk.
Bok gibi

Tam anlamıyla oldu heralde bu.
Boşluk, öyle böyle değil ve Kalbimin ortasında karanlık..

Kendimi kaybedip bulamamış olmamla bağlantılı, hiçlik.