bugün

müslüman mısın?.
aklın var mı? göster ?
admin kim?
Böyle sıcak olmuyor mu ? Yazın falan isler zor oluyordur.
Neden cehennem reis
görsel
insanın kendine sorması gereken sorudur. zira en büyük şeytan insandır.
Makyajım nasıl?
Dünya üzerinde yaratıcın kadar temsilcin var ve bu güne kadar görevinde çok başarılı oldun. Kesin hakimiyetin durumunda neler yapmayı düşünüyorsun?
resmen şeytana ahiret soruları sorulmuş.
black metal seviyon mu reyiz.
Prada mı giyiyorsun.

(bkz: the Devil wears prada)
"faruk eczanesine nasıl gideriz bilader" sorusudur. ulan varlığının gerçek olduğunu gördükten sonra soracak soru mu kalıyor..
değer mi annem ya?
azapta mısın?
ne gereği vardı?
Tanrı ile iddiaya girmen bile Tanrı'nın çizmiş olduğu bir yol ise bunca uğraşın boşuna değil mi ?
beni neden merkel ile bir yatağa sokuyorsun rüyamda. sapık mısın oğlum ?
ey şeytan !

K. atatürk ü niçin sevmiyorsun ?

bu kadar müslümanı kandırmayı nasıl beceriyorsun ?

laiklik sana niçin batıyor ?

ey şeytan !

insanları din, ırk, köken, memleket, şehir, dış görünüş, giyim, kuşam, sakal, takke, türban giydirip v.s. birbirinden ayırıp, nasıl birbirlerine düşman edebiliyorsun ?

din i nasıl belli bir ırkın tekelindeymiş gibi düşündürüp, faşizm bayrağını dalgalandırabiliyorsun ?

ey şeytan !

insanları allaha inandırıyormuş gibi yapıp, nasıl kendine taptırmayı becerebiliyorsun ?

allaha tapan insanların birbirlerini öldürmesini nasıl becerebiliyorsun ?
kırdım mı bacağını?
Seytan diye bir varlik olmadigi icin asla sorulamayacak olan sorulardir.
Neden beni yanına almıyorsun?

Dünyada göreceğimi gördüm. Nereye baksam orospu çocuğu. Nereye baksam değersiz böcek sürüsü. Nereye baksam şerefsiz, piç, yalancı, sahtekar, riyakar, iğrenç insanlar. Daha iyisini hakettiğimi biliyorsun. Sen de daha iyisini hakettin ve adem'e eğilmedin. Yerimin burası olmadığını biliyorsun. Ruhumun hazine olduğunu biliyorsun. Diğer insanlar gibi boş olmadığımı biliyorsun. Krallığına beni al.
Bi dal sigara versene.
sonunda sende kaybedeceksin, değdimi bunca şeye.
Sebebi neydi ki?
yol yemek sgk var mı?